Депутати з Хмельниччини пропонують скасувати плату за оцінку земельних ділянок при оформленні спадщини

Депутати міжфракційного об’єднання «За Хмельниччину» зареєстрували спільний законопроект №3298 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань оціночної діяльності».

Проектом пропонується скасування плату за оцінку земельних ділянок при оформленні спадщини, оскільки, для здійснення такої оцінки спадкоємцю потрібно сплачувати величезні суми коштів у більшості випадків, які перевищують вартість самого спадку. Особливо гостро ця проблема відчутна у сільській місцевості.

Люди бажають оформити спадок, але не мають фінансової можливості для сплати оціночної вартості успадкованого майна. Тому, після прийняття законопроекту спадкоємці будуть мати змогу оформити спадщину на земельну ділянку сплативши лише 34 гривні за видачу свідоцтва про право на спадщину та послуги нотаріуса, уникнувши сплати непомірних коштів за оцінку землі.

«Підписання цього законопроекту є першим дієвим кроком Міжфракційного депутатського об’єднання “За Хмельниччину”,  метою якого, насамперед, є підготовка та прийняття нормативно-правових актів, спрямованих на впровадження соціальних програм у сільській місцевості, скорочення кількості податків та спрощення процедур їх адміністрування, захист малозабезпечених верств населення, підтримку освітньої та медичної галузей регіону, а також активне сприяння розвитку переробного комплексу сільськогосподарської продукції та відродження промислового потенціалу рідного краю. Попереду нас чекає плідна та нелегка робота, але спільними зусиллями ми забезпечимо добробут та процвітання нашого Поділля», – зазначає н.д. С.Лабазюк.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.