Хто і чому атакує «Свободу»?

Завершення пори літніх відпусток і початок осіннього політичного сезону ознаменувалися різкою та потужною хвилею навіть уже не чорного, а просто таки чорнючого бруду, вилитого на Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Підла брехня, маніпуляції, «джинса» – звичні для сучасного політикуму і більшість людей такі дешеві трюки вже не дивують, бо вони вже давно навчилися розрізняти зерно від полови.

Бруд ллють на політиків і громадських активістів, особливо якщо ти протистоїш владі і борешся за інтереси простих людей. Не раз то відчував і на собі та своїх побратимах.

Брудні технології – не новина, але те, настільки потужною і підлою виявилася чергова кампанія проти «Свободи» і свободівців – вражає.

Центральні телеканали, газети, місцеві ЗМІ, інтернет-простір заполонили десятки і десятки повідомлень, статей від горе-експертів, сюжетів про нібито гріхи націоналістів. Сотні проплачених «інтернет-тролів» щось коментують, розкидають новини з жовтих сайтів і газет та намагаються переконати українців у тому, що «Свобода» – «така ж, як усі». В голови українців вбивають простий і дуже дієвий штамп: «Свободівці нічим не кращі від інших, отже й довіряти їм не потрібно». Навіть мої сторінки у соцмережах регулярно «бомблять» такою нікчемною, не вартою уваги інформацією.

карикатура

На що розраховують? Хочуть знищити авторитет націоналістів і ріст популярності серед простих людей. Геббельс казав: «Чим неймовірніша і відвертіша брехня – тим швидше в неї повірять». Сучасні провладні технологи саме так і працюють.

Уже майже три роки свободівські фракції є у багатьох місцевих радах, майже рік, як фракція націоналістів – у парламенті. Увесь цей час «Свобода» – головна загроза для влади.

Націоналісти змінили опозицію, змінили місцеві ради, надаючи їм функцій реального місцевого врядування, і найголовніше – свободівці змінили Верховну Раду. І це при тому, що мають всього лиш 37 багнетів, а в місцевих радах фракції налічують, як правило, 3–5 депутатів.

Через свою активну проукраїнську національну позицію, жорстку принциповість у відстоюванні інтересів простих людей, непідкупну ідеологію свободівці нажили багато ворогів і не раз відчували різні атаки. Але саме зараз вкинуто найпотужнішу порцію бруду. Його завдання – зробити свободівців такими ж як всі, не більше не менше.

Адміністрація Януковича, обласні державні адміністрації постійно відстежують ситуацію на місцях. Регулярно замовляють опитування і закрита соціологія з усіх регіонів держави періодично лягає на стіл Банкової. «Регіонали» і «сім’я» серйозно і предметно готуються до 2015 року, коли для них настане час «Ікс». Закриту соціологію ніхто ніколи не опублікує, її призначення – бачити реальні настрої людей. І, очевидно, ці настрої – аж зовсім не на користь Партії регіонів. «Пакращєння» немає, хоч скільки про нього не пиши та не розповідай. І люди це відчувають. У цій ситуації ставка, швидше за все, буде на тотальні фальсифікації та жорсткий адмінресурс, залучення правоохоронців, «тітушків», залякування та «кишенькові» суди. Влада боїться тільки вулиці і тільки активності з боку українців. І тут, звичайно, головним ворогом буде «Свобода». Бо, хто може поламати плани Банкової, протистояти усім цим методам? Хто може організувати людей на акції протесту, вивести їх на вулиці? Хто може протистояти фальсифікаціям і зупинити беззаконня на виборах? Звичайно, націоналісти.

У жовтні 2012 року влада вже не раз ламала зуби об мури «Свободи», коли жодні методи не змогли забезпечити перемогу у тих округах, де ще на початку виборів кандидати від Партії регіонів відкорковували шампанське. Згадайте 215-й округ у Києві, де «Свобода» протистояла неймовірним фінансам і адмінресурсу секретаря Київради Гереги. Згадайте 223-й округ, де від влади проти «Свободи» кинули всі сили, але і тут – ганебний програш. Згадайте і 189-й округ у Красилові на Хмельниччині, де владі не вдалося реалізувати задумане й вона програла «Свободі», бо націоналісти контролювали кожен її крок, цілий тиждень стояли на вулиці, не давши навіть шансів на фальсифікації. Жодні технології не можуть подолати ідейність, організованість і підтримку  з боку людей. А як було на інших округах? Де ще так вигризали перемогу?

Влада це розуміє й цілі штаби та служби аналітиків і політтехнологів сьогодні сидять і гадають – як нейтралізувати саме націоналістів, бо без них опозиція приречена. З ними не домовишся, їх не купиш, не залякаєш, вони ідейні і принципові. Ба більше, їх сили зростають, а та ж таки закрита соціологія, ймовірно, показує реальну підтримку «Свободи» серед людей. Популярність націоналістів росте. І ця підтримка лякає владу, змушує шукати контрзаходи.

Згадаймо, як півроку тому Україну вже накривала хвиля, спрямована проти «Свободи».

Тоді влада намагалася розіграти сценарій «боротьби з фашистами». Марші, збори, мітинги, тони макулатури і все – проти «Свободи». Не гребували інформаційною війною навіть у Європі. Та задум провалився повністю. Українці вкотре змогли відрізнити зерно від полови і побачити штучність та відверту дурість дій влади.

Тепер – нова хвиля. Більш продумана, більш фахова. Вже без спроб нав’язати протистояння і без вуличних акцій. Інформаційна атака куди ефективніша, особливо коли ти контролюєш абсолютну більшість ЗМІ. І «регіонали» задіяли їх на повну.

Переконаний, що це – тільки початок.

Цілком реально, що вже скоро ми станемо свідками низки подібних інформаційних атак на місцевому рівні, аби спробувати вбити популярність місцевих очільників «Свободи», понизити їхній авторитет. Буде ще більше бруду і проти лідерів націоналістів, депутатів Верховної Ради. Та це не виб’є ґрунт із під наших ніг, ми далі будемо йти своїм шляхом – шляхом правди, справедливості, служіння інтересам Української Нації.

Усе, що нас не вбиває, робить нас сильнішими – писав класик. Усі ці хвилі бруду зроблять нас тільки сильнішими перед випробуваннями. Адже ми – інші, ніж усі вони. У нас інше світобачення, інші принципи.  Ми не є і не будемо “тушками”. Ми голосуємо не з точки зору «політичної доцільності» чи власних інтересів, ми голосуємо в інтересах громади і лобіюємо саме її інтереси. Ми завжди на передовій боротьби за національні і соціальні права українців. У нас інші цінності. Нас об’єднує ідеологія любові до своєї землі. Разом із громадою ми можемо поламати нинішню систему, тому ми – вороги для них.

А люди у нас мудрі, вони розберуться та зможуть і на цей раз відрізнити правду від брехні. Разом ми точно переможемо і зможемо побудувати сильну й заможну державу для себе, своїх дітей та онуків!

Теги: , , , , , , , ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Олександр Симчишин

Олександр Симчишин

36 років, Хмельницький міський голова, кандидат історичних наук.
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 26

 1. Слишком все просто объясняет автор. А есть и вторая сторона медали.

 2. если она есть Несвободовец? то раскажите оней тут

 3. Все правильно говорит автор. И все это, видимо, имеет место. Вопрос в другом – “Свобода” – радикальная партия. Но кроме заявлений, скандалов, локальных драк, и разгромом памятников никому уже не нужного Ленина – больше ничего. Где тысячи подготовленных молодых людей на Банковой? Где факельные шествия по Киеву, по Львову? Радикальная партия должна стремится к радикальным изменениям строя. Поверьте – тысяча мрачных молодых свободовцев под стенами администрации Презерватива Янека имели бы гораздо более позитивный эффект, чем такие статьи. Тем более, что люди прекрасно понимают, власть льет компру специально. Это ни для кого ни секрет. Так что оправданий от “Свободы” никто не требует. Требуют действий.

 4. Все геніальне, просте.
  Я також думаю, що шквал негативної інформації про “Свободу” пішов через, те що її треба знищити на корню і не дати шансів на 2015 рік. Хіба ні? З Яценюком влада домовиться, з Кличком домовиться. А з “Свободою” – ні.
  Маю ще одне питання: чого так мочать тільки “Свободу”. і Хто мочить?

 5. Лапша та заказуха, яка покликана спроступвати думку що ВОС погані, чому не спростовують інформацію яку злилив пресу, чому немає доказів проте що це не правда, чому мовчить Кривецький про якого розповіли правду, а говорять різні говорящі голови типо Фаріон та інших, “бідні свободівці” і бла бла на жалість бєте, хочете щоб пожаліли вас?) не смішіть
  “Зрадник гірше ворога”(c)

 6. Гроші хазяїна “Експресу”. Кому потрібно розправитися зі “Свободою”?
  http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/042364/

 7. спростуйте все, співпрацю з КПУ, співпрацю з Герегою у Львові, бізне з ПР Зубиком, будинок у Кончі заспі, спростуйте все, зробіть свій репортаж проте що цей будинок про який знімав 1+1, брехня, зніміть сві репортаж, дістаньте інформацію кому дійсно належить цей будинок, слабо? Значить це все правда, і до речі у Львові знайомі колишні УБОЗівці, які вели у 90-тих справу Кривецького Морди, і інших бандитів які зара у ВОС, кажуть, ще це ніби взяли і всю папку з архіву злили в ЗМІ

 8. чим більше брехні на “Свободу” і свободівців, тим більше я їх підтримую!

 9. Бьють по Свободі, чи не бьють вирішувати людям. Але Саша так розписав, що виходить білі та пухнасті хлопці. Особисто я в це не вірю. Не вірять мої знайомі з того ж Тернополя, які на особистому прикладі відчули націоналістичний підхід. Є в мене родичі і у Львові, які кажуть що як мінімум “Пупс” крутився біля бандюків Морди. Є чітка реєстрація підприємства де засновники є депутат Кривецький “Пупс” та син Морди Коляна. Є чіткий документ де стоїть підпис депутата Мірошніченка “ломай-памятника” та коммуністичної печатки з серпом та молотом, за яким відбувся продаж єлітного будинку в Києві на потреби комсюківської газети, для ведення комсюківської пропаганди. Дивно!!! Особисто Симчишину вірю, Сабію, Діденку та ще деяким партійцям. Партії не вірю, керівницьтву реальному не вірю, а не спікерам типу Ілієнка. Ось так приблизно !!!!!

 10. всі вже читали про події в Кам’янці. Так от, Симчишин пише, що влада боїться Свободи. Там все це підтвердилося. Що тітушки не можуть справитися з Свободою. Раджу почитати кам’янецькі форуми. Бійці з дюсш, спортсмени місцевих регіоналів (всі прізвища там пишуть, там і радник Сімашкевича, і депутати району) отримали на горіхи і не змогли зірвати зустріч з Фаріон. хоча був і газ. раніше вони спокійно зривали всі зустрічі з Кириленко, Кужель і іншими. А тут не вийшло.

 11. на запитання автора у заголовку можна було б відповісти одним реченням: Хто – Партія регіонів. Чому – бо наклали в штани.

 12. Не вірю жодному слову! Це Свобода все робить на основі популізму и дешевого пиару! Але на таких речах авторитету не заробиш. Вчіться триматы удар, хлопці, а то тільки плакаты вмієте! Уявляю, що буде Свобода витворяти в 15 році, коли стане питання про висунення Кличка єдиним кандидатом з найбільш вагомим рейтингом..

  • Свобода сама на себе пише, сама коментує, сама з собою б’ється. йопт, Свобода кругом.
   регіонали тут ні причому. вони просто поруч проходили.

  • а в 2020 що вироблятиме. а в 2025. не спішіть жити, на вулиці 2013 рік. Свобода обєктивно сила номер 1

 13. Яка ж ви сила? У вас жодних важелів впливу на владу не має. Хіба що горлати вмієте да мітинги проводити. Але владі ваші мітинги до одного місця. Кричіть дальше, а вони своє роблять. А ось там де Свобода сама влада, на Західній Україні, там повний піпець. Крадуть свободівці і земельку і майно комунальне, аж шуба завертається, не гірше ригів, та щей кричать, що їм центральна влада заважає.

 14. Все загальні фрази. А де факти? Де інформація про Пупса?

 15. Що ви тут лапті плетете. Ваш Тягнибакс вже давно куплений. Читайте і робіть висновки!http://expres.ua/main/2013/06/13/88677-groshi-tyagnyboka-dokumenty-fakty

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.