Біля Хмельницької міськради відкрили вільну зону Wi-Fi – ВІДЕО

Біля Хмельницької міськради на відремонтованій алеї відкрили вільну зону Wi-Fi. Офіційна частина пройшла за участю міського голови Сергія Мельника.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

За словами градоначальника, хмельницька влада підлаштовується до сучасних вимог часу і таким чином створила безкоштовний доступ до мережі Інтернет усім бажаючим. На вставновлення цієї системи міський бюджет витратив близько тисячі гривень.

“Це добра нагода передовсім для школярів безкоштовно покращити знання за допомогою вільної зони Wi-Fi”, – вважає Мельник.

[kKOZ6ix6rp8]

Щоправду, “хальвний” Інтернет отримали не усі. Кабінетні держслужбовці з Хмельницької облдержадміністрації, котрі розташовані у декількадесятках від вільної зони Wi-Fi, не зможуть ним користуватися безкоштовно. Як каже Мельник, через обмежений радіус дії – до 40 метрів.

У планах міської влади відкрити подібні зони Wi-Fi біля кінотеатру Тараса Шевченка, де до Дня міста будуть відреставровані фонтани та поряд з привокзальною площею.

Сам Сергій Мельник зізнався, що функцією Wi-Fi користується не часто. Більше віддає перевагу телефонному інтернету. Мер додав, що читає обмежене коло всеукраїнських електронних ЗМІ.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 3

  1. дивишся на цього мера – баран бараном, діти стоять по 13-14 років він їм про кредитну раду і фасади розказує.

  2. Безкоштовний вай-фай від міської влади – це нормально. Ще би Ядуха і Дерикот, взявши приклад з Мельника, встановили роутери, бажано потужніші. Щоб можна було отримувати сигнал на всьому майдані Незалежності, а також на алейці навпроти школи мистецтв і аж до філармонії та вул. Грушевського. А ще було би класно, якби всі керівники – і міські, і обласні – зобов’язали різноманітні установи, бари, кафе, ресторани, магазини установити роутери й роздавати безкоштовно сигнал…

    • підтримую. був в ОДА, а там вайфая галяк. о, тупняк. який самальот – такі і бомби

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.