“Чесно” зарахував Лабазюка до “умовно провладних”

Учасники руху “Чесно” перевірили голосування позафракційних депутатів Верховної Ради VII скликання за підсумками І та ІІ сесій ВР та з’ясували, на чий бік – опозиції чи влади – частіше стають депутати, що гордо іменують себе позафракційними.

У статті “З ким ви, позафракційні” зазначається, що позафракційного нардепа (188 виборчий округ) Сергія Лабазюка зарахували до “умовно провладних”.

Інфографіка підготовлена Вадимом Міським

Інфографіка підготовлена Вадимом Міським

Окремої уваги заслуговують встановлені нами результати “вирішальних” голосувань, наслідком яких стало ухвалення нових законів.

“Виявилось, що значна частина позафракційних нардепів, яка під час інших голосувань – переважно не надто важливих – може голосувати разом з опозицією, проти пропозицій влади, або, найчастіше, просто “не голосувати”, у момент голосування за законопроекти в цілому достатньо активно підтримує пропозиції влади”, – пише “Чесно”.

Так, Сергій Лабазюк у 89% випадках голосування спільного голосував з владою.

Колишнього бютівця, а нині позафракційного Василя Кравчука рух “Чесно” вважає, що “однозначних підстав вважати Василя Кравчука “тушкою” замало, і однозначний висновок про довгострокову прихильність пана Кравчука до того чи іншого табору можна буде зробити наприкінці III сесії”.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Сірожка – латентний регіонал, це всі розуміють.

  2. Ого! Даже тушка Табалов-старший менше ліг под ригів. Спалили Серьожку конкретно. Респект, що НГП голу правду пише, а не розказує всякі бла-бла о народних обірванців!!!

  3. Ось и проявилася суть млодого да раннього депутата Сергія Лабазюка

  4. Ось і проявилася суть молодого да раннього депутата Лабазюка, а я говорив знайомим, що він риг всі казали, що ні а ось и підтвердження що він регіональвська шльондра.

  5. Да що казати він був продажний і раніше треба тільки бачити як він підлизує губеру.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.