Після відрізаних пальців чиновництва Ядуха пропонує їм відривати руки – ВІДЕО

Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха жорстко розкритикував роботу своїх підлеглих у районах.

Як заявив він на сесії облради, його не влаштовує відбувальщина серед чиновницького середовища і халатність у роботі з населенням.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

“Щоб перекинути газову трубу довжиною 10 метрів і вирішити питання з газифікацією, кого треба залучати: Президента, голову облдержадміністрації? Чи по кіотському протоколу – залишають фронтони, коли утепляють приміщення. Та це хазяї? Їм треба руки відривати кінець кінцем!” – вважає Ядуха.

[Ud7fXcuBH9Q]

Очільник ОДА незадоволений роботою деяких департаментів, котрі допустили неправильне харчування пристарілих людей, для яких персонал ділив сосиску на три рази або забур’янення шкільних територій.

Як відомо, минулого року губернатор Хмельницької області закликав чиновників показувати приклад відповідальності і не вказувати один на одного пальцями, які, за його словами, за це треба відрізати.

“Шановні мої, колеги! Хто має займатися вирішенням проблем у районах, зокрема ціновою політикою? Ми розуміємо, що це політичне питання, і проблем з продуктами харчування немає. Тому попросив би не кивати один на одного, бо пальці, особливо вказівний, за це треба відрізати. Тоді буде все як потрібно”, – сказав Ядуха, звертаючись до голів райдержадміністрацій.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.