Мельник відмовляється від фінансування “Динамо”, бо там крадуть гроші

Хмельницький міський голова Сергій Мельник вважає за доцільніше фінансувати з міського бюджету розвиток спортивних шкіл, аніж направити 5 млн. грн на утримання місецвого футбольного клубу “Динамо”.

“Краще фінансувати спортивні школи. Ви мені пропонуєте з семи мільйонів гривень віддати п’ять на футбол і дітей залишити без нічого? Я так не можу. Краще буду фінансувати п’ять тисяч дітей. Мені люди претензії ставлять, що скільки ми витратили на футбол, то на ці гроші, мабуть, було користі більше б, але, як кажуть, важко нести – шкода викинути”, – сказав градоначальник, пише “Є”.

За словами мера, сьогодні є великі труднощі з пошуком інвестора для ФК.

“Навіть той Герега принципово не йде у футбол, бо там крадуть. Хто не прийде у цю футбольну команду, у них мета №1 вкрасти гроші. Хто діло з ними буде мати? Ось Герега сказав, що якщо йому дадуть людину, яка не буде красти, він буде допомагати. У них же, хто не прийде, через два місяці скандал. Що тільки місту команда потрібна, хай область допомагає. Сьогодні навіть Фірташ відмовився від “Буковини”. Ми ж не проти, але не з такими підходами. Має бути, як у сім’ї, взаємна любов”, – наголосив С.Мельник.

Міський голова зізнався, що раніше бюджет Хмельницького довзовляв собі “маленькі” розкоші, коли фінансував потреби арбітрів, що судили футбольні матчі.

“Були роки, коли ми більше виділяли, але доходило до того, що судді треба дати дві тисячі доларів і не за те, щоб він судив справедливо. Дві дати за то і дві за то. Ну не можу я такими речами за рахунок бюджету міста займатися”, – зауважив мер.

Загалом, на сезон 2013-2014 років “Динамо” знадобиться 3,98 мільйона гривень.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 9

 1. тут он прав
  клуб надо продать комуто из олигархов или мультимиллионеров
  иначе выхода нет
  да и Крохана надо отправить первым делом даааалекооооо….

 2. Логіка вірна щодо команди.

  Але Мельник вже точно зірку зловив. Почитайте як каже: я буду фінансувати дюсш, я дам, я не дам гроші, я хочу, я не хочу.
  Агов товариш Мельник ви очевидно забулися хто ви. Це Герега може так казати, бо гроші його. А ви говорите про гроші міського бюджету, а це гроші всіх нас, і мої і ваші в рівній степені. Не треба так нашими грошима розкидатися. Опустіться на землю.

  • Остапе, ти мабуть ніколи не працював в з фінансами в організації. Гроші народні, але якщо їх не туди витратиш, навіть за дуже великим проханням народу, за шкірку беруть не народ, а того хто ставить підпис. Є така штука як відповідальність. Зі сторони можна насміхатись, критикувати, радити, але коли працюєш і розумієш, що відповідаєш, то мусиш переживати як за своє, інакше толку не буде… Тут він говорить абсолютно правильно і переживає правильно, і слава Богу!

   • в нас так і є, чиновники переживають як за своє, а своє воно і в свій карман куди краще лізе.

   • Тарасе, фінанси організації це одне, а бюджет міста це зовсім інше. Тут не можна розказувати дам, не дам, хочу не хочу. Тут є процедура, бюджетний кодекс, рішення виконавчого комітету, міської ради.

 3. Не згоден зовсім.

  Крадуть в ЖКГ, чи жеки чесні і відкатів нема на підрядах? Крадуть в освіті, медицині. Крадуть в нього під носом. То що нічого не фінансувати? чи може діляться, а тут ні?

  Якщо крадуть і ти знаєш хто, звільни, напиши в прокуратуру, признач чесного і того кому довіряєш.
  Але ні, Мельник настільки тупий і бездарний, що скаже якийсь брєд і все. в місті вже не залишилося нічого.

  Он в Тернополі 2 команди. Одна фінансується з бюджету, там грають місцеві вихованці ДЮСШ, команда на 2 місці. Друга в першій лізі.

  • Шановний, ви виплескали емоції як жінка і наговорили тут сущих дурниць… продемонструйте, що ви не тупий і не бездарний… ви навіть підписатись боїтеся… про що мова?

   • А звинувачення цілого міського голови Сергія Мельника про розкрадання бюджетних коштів – це не жіночі емоції? Має факти, хай пише в прокуратуру, інакше це покривання.

   • Так і ви боїтеся підписатися.
    А емоції через те, що ваш мер вбив спорт в місті, а заяви робить рівня базарної баби, а не голови міста.
    В нас нема футболу, нема волейболу, нема баскетболу, легкоатлетам навіть нема де тренуватися, їздять у Вінницю.

    є тільки футзал, який існує завдяки ентузіастам і регбі так само витягують люди всупереч владі.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.