Зброярі з Кам’янця-Подільського розтратили майже 4 млн. грн

Фахівці Держфінінспекції в Хмельницькій області під час державного фінансового аудиту діяльності ДП «Науково-технічний комплекс «Завод точної механіки» (Кам’яненць-Подільський) виявили втрат на суму 3,7 млн грн.

Зокрема, через те, що посадові особи підприємства уклали невигідні договори на поставку продукції, а також не вжили заходів щодо перегляду їх умов, ДП НТК «Завод точної механіки» зазнав збитків на суму 1,6 млн грн.

Окрім того, несвоєчасний розрахунок покупців за придбану продукцію призвів до браку обігових коштів на підприємстві, через що йому нараховано штрафні санкції за прострочення зобов’язань на суму 1,3 млн грн.

За результатами аудиту розпочато кримінальне провадження.

Довідка НГП. ДП «Науково-технічний комплекс «Завод точної механіки» створено у 1996 році на підставі наказу міністра промислової політики України як спеціалізоване підприємство з розробки та виробництва артилерійсько-стрілецьких озброєнь.

Він є єдиним заводом в Україні, де виготовляється артилерійсько-стрілецька зброя калібром до 30 мм.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.