Агрокорпорація Буряка купила вічний банкрут з Шепетівки

ЗАТ “Добробут”, що входить до корпорації “Сварог Вест Груп”, стало новим власником ВАТ “Шепетівський завод культиваторів”.

Про це повідомляє прес-служба “Сварог Вест Груп”.

Наразі триває робота з ліквідації підприємства, в межах якої здійснюється виплата заборгованості по заробітній платі.

“Йдуть ремонтні роботи в адмінкорпусі – дерев’яні вікна замінюють пластиковими, ремонтують внутрішні приміщення та дах. Офіс, який реконструюють, передбачений для нових фахівців, які будуть залучені до робіт на підприємстві, і частково працівників корпорації”, – наголосив директор ЗАТ “Добробут” Олег Свідинюк.

За його словами, новий завод стане місцем роботи понад 500 працівникам. Надалі фахівці на його базі будуть виробляти причепи, кріплення, проводити ремонтні роботи тощо.

Як відомо, у 1995 роцi було створене ВАТ “Шепетiвський завод культиваторiв” шляхом приватизацiї державного майна. Призупинив свою діяльність у 2008 році. Пізніше пакети акцій підприємства виставлялися на продаж.

Довідка НГП. Корпорація “Сварог Вест Груп” – аграрна компанія, що здійснює діяльність у Хмельницькій та Чернівецькій областях. Корпорація створена в 2003 році. Основні напрямки діяльності: рослинництво, тваринництво, садівництво та овочівництво, а також зберігання продукції і сучасні МТС.

Володіє агрокорпорацією нардеп із Партії регіонів Сергій Буряк.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.