У Ядухи 24 інваліда пересадили на автомобілі – ФОТО

На Хмельниччині 24 людини з особиливими потребами одержали ключі від автомобілів Geely.

Як повідомляє прес-служба Хмельницької ОДА, 12 автомобілів отримали інваліди війни, які безпосередньо брали участь у бойових діях під час Великої Вітчизняної війни та перебувають в першочерговій черзі; 7 – інваліди війни та ЧАЕС, які перебувають в позачерговій черзі; ще 5 авто – інваліди загального захворювання та дитинства, які перебувають в загальній черзі.

Фото прес-служби ОДА

Фото прес-служби ОДА

 

Ціна на автомобіль Geely (CK) – 60900 грн.; Geely (CK-2) MR7151A (комплектація 301) з ураженням правої або лівої ноги – 68050 грн.; Geely (CK-2) MR7151A (комплектація 303) з ураженням обох ніг – 70050 грн.

Фото прес-служби ОДА

Фото прес-служби ОДА

 

“Якщо порахувати за три роки, то в області видано 355 автомобілів. Усі б хотіли отримати транспорт за один день, адже переважна частина тих, хто перебуває у черзі – люди поважного віку, але у держави немає такої можливості. Разом з тим це питання в порядку денному серед ключових”, – наголосив губернатор Василь Ядуха під час офіційного вручення ключів від авто.

Довідка НГП. На обліку для забезпечення автотранспортом в області перебуває 3867 осіб.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.