Фірма, наближена до хмельницького нардепа, поступилася дорожнім тендером киянам

Дунаєвецька міськрада за результатами тендера 30 серпня уклала угоду з ТОВ “Будінвест-МВ” (Київ) на капітальний ремонт вулиці Червонопартизанської у Дунаївцях на загальну суму 2 млн. 169 тис. грн.

Про це повідомляє “Вісник державних закупівель”.

До 31 грудня цього року планується здійснити ямковий ремонт, впорядкувати існуючі люки оглядових колодязів.

Конкурентом виступило ПАТ “Хмельницьке шляхово-будівельне управління № 56” (Хмельницький), яке оцінило цей підряд у 2 млн. 642 тис. грн.

За даними SMIDA, 4 червня 2013 року звільнено голову правління “Хмельницьке ШБУ №56” Мар’яна Зеленецького. Його посаду посів Максим Волосінчук. Пізніше, 7 серпня на позачергових загальних зборах акціонерів ПАТ припинені повноваження голови та членів Наглядової ради цього товариства.

За неофіційною інформацією, “Хмельницьке ШБУ №56” належить народному депутату Сергію Лабазюку. Сам же обранець це спростовує. До цього будівельна компанія була у власності екс-голови облради і діючого депутата облради ВО “Батьківщина” Івана Гладуняка, який володів 98,89% акціями компанії.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.