На Хмельниччині 10 підприємств теплокомуненерго отримали рекомендації знизити тарифи

На Хмельниччині 10 підприємств теплокомуненерго отримали рекомендації знизити тарифи через безпідставне включення окремих статей витрат у собівартість тарифів.

Про це повідомив заступник директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Хмельницької ОДА Петро Махнюк на виїзному розширеному засіданні колегії обласної державної адміністрації у Шепетівці.

“Створена обласна робоча група з перевірки житлово-комунальних тарифів. І тим територіям, які пішли на підвищення, настійливо рекомендуємо дослухатися до вимог уряду і особисто віце-прем’єра Олександра Вілкулам – переглянути і призупинити дію неправильних тарифів”, – наголосив посадовець.

П.Махнюк зауважив, що вивченням цієї проблематики займеться державна фінансова інспекція в області.

Крім цього, губернатор Хмельниччини Василь Ядуха жорстко розкритикував дії комунальників, котрі пішли на підвищення вартості послуг для населення.

“Таким чином іде знущання над людьми. Люди неготові до постійного чогось підвищення. Ви ж подивіться на зарплату керівників комунальних підприємств? Вони включили до собівартості тарифу мохи і болото. Фактично за людські гроші вони надивають власні кишені”, – вважає очільник ОДА.

Як відомо, віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул на всеукраїнській селекторній нараді з питань підготовки до нового опалювального сезону заявив, що “тарифи на комунальні послуги мають бути стабільними. Місцеві ради, які допустили підвищення тарифів, мають ще раз перевірити їх обґрунтованість та привести у відповідність з економічно доцільними. Це питання перебуває на особливому контролі уряду”.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. От брехуни! Самі підвищили вартість енергоносіїв яка автоматично підвищила тарифи, а тепер кажуть місцевим радам знизити тарифи. Злодії!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.