Бондар — Ядусі: Ваша антисоціальна політика призведе до падіння довіри людей

Народний депутат України (фракція Партія регіонів, 191 виборчий округ) Віктор Бондар звернувся до голови Хмельницької ОДА Василя Ядухи втрутитися у ситуацію та відновити діяльність Осламівського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів (Віньковецький район).

Аналогічне звернення Бондар надіслав 26 липня ц.р.

У листі нардеп-регіонал вказує на відповідь першого заступника голови ОДА Вадима Гаврішка, який зазначає, що закриття інтернатного закладу зумовлене неможливістю корегування обласного бюджету, який би передбачив фінансові витрати, пов’язані з опалювальним сезоном.

“Ваша антисоціальна політика призведе до падіння довіри людей до Президента, Уряду та керівництва Хмельницькою областю. Прошу Вас не створювати зайве напруження у суспільстві та відновити роботу Осламівського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів”, – б’є в набат Бондар.

Звернення-Ядусі-по-Осламову2-(2)-1Звернення-Ядусі-по-Осламову2-(2)-2Крім цього, у листі до Міністра Мінсоцполітики Наталії Королевської В.Бондар стверджує, що особисто шукає спонсорів та меценатів, які узяли би на себе частину витрат з утримання будинку-пристарілих в Осламові.

Як відомо, Хмельницька облрада 28 березня 2013 року вирішила припинити діяльність Осламівського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів шляхом ліквідації.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.