Мажоритарник Лабазюк пропонує скасувати техогляди для с/г техніки

Народний депутат України Сергій Лабазюк у співавторстві з позафракційними колегами з Верховної Ради Івахівим С.П.,  Єремеєвим І.М., Мартиняком С.В. зареєстрували законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення безпечної експлуатації сільськогосподарської техніки)».

Про це повідомляє прес-служба С.Лабазюка.

Документом пропонується скасувати обов’язкові державні технічні огляди для тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин та сільськогосподарської техніки.

«Існуюча практика проведення обов’язкового технічного контролю сільськогосподарської техніки не вирішує питання щодо забезпечення її утримання в належному технічному стані, оскільки такий контроль як правило здійснюється перед початком польових робіт, а основні проблеми щодо її технічного стану виникають саме під час активної експлуатації», – зазначає С. Лабазюк.

Також, через скасування обов’язкових технічних оглядів, задля забезпечення належного технічного стану з експлуатації машин, пропонується підвищити адміністративні штрафи (від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) за порушення нормативних актів відносно експлуатації машин та актів з охорони праці під час їх експлуатації.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.