Хмельницька влада досі у пошуках грошей на набережну, яка сповзає у воду

Хмельницька ОДА і керівництво міської ради шукають зайві кошти на впродякування півкілометрової набережної річки Південний Буг.

Хмельницька набережна

Хмельницька набережна

Як повідомляє прес-служба ОДА, обласна державна адміністрація вишукує можливості фінансування реконструкції набережної за рахунок коштів обласного бюджету в рамках виконання Програми розвитку водного господарства Хмельницької області на період до 2021 року, затвердженої рішенням сесії обласної ради від 20 грудня 2012 року № 21-14/2012.

Також у прес-службі наголошують, що обласні керманичі проводять роботу щодо залучення спонсорських коштів та інвестицій на реконструкцію набережної.

Єдине виділене фінансування, що спрямоване на  виготовлення проекту реконструкції набережної р.Південний Буг (рішення сесії Хмельницької міської рад від 24 квітня 2013 року), становить 20 тисяч гривень.

Як відомо, хмельницька Набережна зведена на початку 1960 років. Досі цей об’єкт не ремонтувався. І всі півкілометра пішохідної зони знаходяться в аварійному стані.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Сірожа Мельник – МАЛАДЄЦ!!!! Кажуть мер господарник, от вам результати роботи господарника! Набережна – це центр міста, місце де гуляють люди, розвалилася в пух і прах. Дороги в місті повна жопа, в освіті он вчителі бунтують.
    Що цей мер за 7 років зробив? Що скажіть? Де робота?

  2. На жаль за останній рік два, мер втратив весь авторитет і довіру від людей.

  3. Да, за 7 лет трудно переделать то, что не делалось лет 100. А город удерживаеться, не смотря на то, что в казне державы денег не дают. Вопросы другим пора задавать, и не заблуждать людей.

  4. впаде в воду і нічого не зроблять

  5. Вона сидить- а Він грабить !!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.