Лабазюк і позафракційні вирішили сприяти індивідуальному житловому будівництву на селі

Авторський колектив позафракційних народних депутатів України (Степан Івахів, Ігор Єремеєв, Сергій Мартиняк, Сергій Лабазюк) зареєстрували проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо сприяння індивідуальному житловому будівництву на селі).

Відповідний документ опублікований на сайті ВР.

Розробники наголошують, що чинним законодавством передбачається приєднання до інженерних мереж суб’єктів природних монополій за рахунок замовників, “що є значним фінансовим тягарем для населення, особливо в сільській місцевості, і як наслідок стримує індивідуальне житлове будівництво”.

“В той же час діючим законодавством передбачені пільги щодо приєднання до газових та електричних мереж замовників будівництва, які здійснюють будівництво доступного житла, проте на індивідуальних сільських забудовників зазначені пільги не поширюються. Таким чином, громадяни України, які проживають у сільській місцевості, мають менші можливості щодо реалізації своїх житлових прав”, – вважають нардепи.

Вони пропонують передбачити пільги щодо приєднання до інженерних мереж та особливий порядок приєднання до газових та електричних мереж індивідуальних сільських забудовників, які постійно проживають в сільській місцевості і працюють в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях сільського господарства, інших господарських формуваннях, що функціонують у сільській місцевості, а також на підприємствах, в установах та організаціях переробних і обслуговуючих галузей агропромислового комплексу, навчальних закладах, закладах культури та охорони здоров’я, розташованих у сільській місцевості.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.