Служба безпеки затримала, гуманний суд відпустив

Служба безпеки України викрила та задокументувала факт вимагання та одержання неправомірної вигоди з боку двох посадових осіб одного з управлінь Головного Управління Міністерства доходів та зборів у Тернопільській області та двох співробітників УМВС України в області.

Посадовці підозрюються у вимаганні та одержанні 40 тис. гривень неправомірної вигоди за скасування позапланової виїзної документальної перевірки одного з приватних підприємств області, яка могла призвести до нарахування значних штрафних санкцій.

2 липня цього року  у рамках кримінального провадження співробітники УСБУ в Тернопільській області затримали двох з правопорушників «на гарячому» під час одержання частини грошей у розмірі 20 тис. гривень у центрі міста у автомобілі. Того ж дня у Тернополі правоохоронці затримали і двох інших зловмисників.

Наразі матеріали кримінального провадження, відкритого за ч.4 ст.368 Кримінального кодексу України, внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Проте уже 5 липня цього року суд випустив хабарників під заставу в розмірі 300 тисяч гривень за кожного.

Рішення суду черговий раз ствердило: ми живемо у суспільстві з викривленими моральними цінностями, де на біле кажуть чорне і навпаки. Чому суд не звернув увагу, що хабарники –державні чиновники,  яких, зрештою, ми отримуємо з власних податків, вчинили посадовий злочин. Звідки у людей, які отримують фіксовану державну платню знайшлися такі кошти на заставу?

Очевидно життя дурнів не вчить. І приклад  Врадіївки нічого не дав, мовляв, у нас такого не має і не буде. На жаль, трагічні події на Миколаївщині  – це таке собі загострення після хвороби, яка вже давно лихоманить державу. Незначний , у масштабах державної корупції, епізод з хабарниками у Тернополі лише констатував – необхідні кардинальні зміни. Інакше наступний схожий епізод стане останньою краплею народного гніву.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Вседозволеність та тупість мєнтів уже всіх задовбала. Треба як в Грузії – всіх розігнати (я б ще й половину розтріляв) і набрати нових.

  2. Каждый третий украинец готов выйти на улицу для борьбы с коррупцией.

    Об этом свидетельствуют результаты исследования Барометр мировой коррупции (Global Corruption Barometer) от Transparency International и Gallup International Association, сообщает ЛІГАБізнесІнформ.

    По данным исследования, протестовать против коррупции сегодня готовы 68% украинцев. О готовности выйти на улицу с протестом заявляют 36% опрошенных.

    43% респондентов считают, что за последние два года уровень коррупции в Украине значительно вырос, 74% – уверены, что государственный сектор коррумпирован, 80% – охарактеризовали действия правительства в борьбе с коррупцией как нерезультативные.

    Лишь 4% опрошенных считают, что государственная антикоррупционная борьба имеет хоть какой-то результат. При этом 83% отметили, что важно иметь личный контакт при решении вопросов в государственном секторе, а 84% – что правительством страны руководят организации, действующие в собственных интересах.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.