У Верховній Раді з’явилася депутатська група “За Хмельниччину”

У Верховній Раді з’явилася депутатська група “За Хмельниччину”.

Відповідну заяву озвучив голова ВР Володимир Рибак на пленарному засіданні 2 липня, повідомляє НБН.

Керівником “За Хмельниччину” обрано нардепа-мажоритарника Сергія Лабазюка. Кількість обранців, котрі увійшли до новоствореного об’єднання, не уточняється.

За інформацією прес-служби Лабазюка, до складу об’єднання «За Хмельниччину» увійшли народні депутати: Сергій Лабазюк (позафракційний), Станіслав Скубашевський (Партія регіонів), Ольга Борита (КПУ), Олександр Герега (Партія регіонів), Олег Лукашук (ВО «Батьківщина»), Василь Кравчук (ВО «Батьківщина»), Сергій Буряк (Партія регіонів), Олександр Корнійчук (УДАР»), Володимир Мельниченко (Партія регіонів), Вячеслав Богуслаєв (Партія регіонів), Віктор Чумак (УДАР), Віктор Бондар (Партія регіонів).

Прес-служба нардепа також зауважує, що метою цієї депгрупи є підготовка та прийняття законів, спрямованих на підвищення конкурентоздатності вітчизняного виробництва, відродження промислового потенціалу Хмельниччини; підтримка реформ на селі; надання пільг сільським вчителям для заохочення молодих фахівців працювати у селах; суттєве скорочення кількості податків та спростити процедури їх адміністрування; сприяння розвитку обдарованої молоді та отриманню нею відповідної освіти; поліпшення та покращення систем водопостачання та водоочищення на Хмельниччині.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. Серж далеко пойдёт

  2. Mало створювати. Потрібно ще щось робити. І щоб це зроблене могли відчути люди і воно було їм на благо.

  3. А тушку-Буряка навіщо туди взяли, для сміху?

  4. Дуже дивно, що в об’єднання не ввійшли свободівці, їх два від Хмельниччини пройшло до ВРУ. Мабуть тушки зібралися від Хмельниччини, для відстоювання інтересів ригів.

  5. Бутафорія, подивіться скільки законопроектів подали риги разом взяті з тушканами.

  6. Какая разница, тушки, смушки. Есле такое обьединение принесет пользу области чем то практически то это нормально

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.