Хмельницька міліція відповіла свободівцям – базарний конфлікт має розв’язати суд

Управління МВС України у Хмельнциькій області вважає, що міліціянти області не взмозі вплинути на конфліктну ситуацію, пов’язану з ринками ¨Бартерсервіс¨ та КП “Ранковий”.

“Цей конфлікт має характер цивільно-правових відносин, які можуть вирішуватись виключно у судових інстанціях. Згідно з чинним законодавством України, рішення судів виконує Державна служба покарань, а на міліцію покладені обов’язки по забезпеченню охорони громадського порядку та безпеки руху”, – кажуть у міліцейському відомстві.

“Тому відносно звинувачень у потуранні рейдерству повідомляємо, що співробітниками органів внутрішніх справ приймаються всі міри по недопущенню порушень громадського порядку та ведеться роз’яснювальна робота серед учасників конфлікту відповідно до чинного законодавства”, – додали в Управлінні МВС України у Хмельнциькій області.

Як повідомляв НГП, народні депутати від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Ігор Сабій та Ігор Янків скерували депутатський запит до міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка щодо бездіяльності правоохоронних органів під час незаконного захоплення земель комунальної власності, хмельницького ринку “Ранковий”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. а те, що невідомі особи захопили будівлю і щитову ринку Ранковий, а це комунальне майно міліцію не цікавить?

  2. Такий небезпечний прецедент маємо. сьогодні посилають на х..р Дьяченка, завтра хтось прийде занесе “котлету” міській владі і йому виділять цю землю під будівницьтво комплексу, а вас бариг пішлють на х..р разом з железом, ось тоді і ви побіжете захоплювати і будівлю і щитову.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.