В ООН нарахували в світі 870 мільйонів голодуючих

Пропозиція продовольства у світі зростає, проте в країнах, що розвиваються, як і раніше голодує 15% населення. Про це йдеться в щорічній доповіді Продовольчої і сільськогосподарської організації Об’єднаних Націй (ФАО), передає “Главком”.

Переважна більшість голодуючих, а саме 852 мільйонів чоловік, проживають в країнах, що розвиваються. Ще 16 мільйонів чоловік страждають від недоїдання в розвинених країнах.

Як наголошується в документі, двадцять країн Африки, Азії та Латинської Америки виконали одну з Цілей тисячоліття, що передбачає зниження вдвічі частки голодуючих до 2015 року.

Ще 18 країн досягли не тільки цієї мети, але й виконали більше жорстку завдання Всесвітнього продовольчого саміту щодо зниження абсолютного числа голодуючих у період з 1990-92 рр.. до 2010-2012рр. У числі країн, які виконали обидві мети – Вірменія, Азербайджан, Грузія і Туркменістан.

За словами Генерального директора ФАО Жозе Граціану да Сілви, приклад цих країн показує, що за наявності політичної волі, координації та співробітництва, завдання швидкого і довгострокового скорочення рівня голоду, – цілком досяжна.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.