Ревізори виявили фінансових втрат міського бюджету Нетішина суму 11 млн. грн

Фахівці Держфінінспекції в Хмельницькій області під час аудиту виконання міського бюджету Нетішина за 2009-2011 роки та І півріччя 2012 року виявили втрат на суму майже 11 млн грн.

Зокрема, через те, що посадові особи міської ради надавали в користування земельні ділянки без укладення договорів оренди та за відсутності належно оформлених правовстановлюючих документів, міський бюджет недоотримав 2,6 млн грн доходів.

Ще понад 3 млн грн не надійшло до бюджету Нетішина через те, що посадові особи міської ради застосовували ставки орендної плати в розмірах менших, ніж це передбачено законодавством, та не підвищували оренду за договорами, укладеними раніше.

До бюджету також не надійшло пайових внесків на суму 2,6 млн грн на створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, що їх мали переказати замовники.

Окрім того, міська рада прийняла рішення про фактичне вилучення та передачу в постійне користування земельної ділянки, не змінивши її цільового призначення із лісогосподарського на промислове, через що бюджет недоотримав понад 1 млн грн у вигляді відшкодування втрат лісогосподарського виробництва.

За результатами дослідження аудитори надали Виконавчому комітету Нетішинської міської ради пропозиції, реалізація яких дасть змогу усунути виявлені недоліки та збільшити надходження до місцевого бюджету.

Loading...
Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Держфінінспекція-це перші брехуни і окозамилювачі. До бюджетів не надходять гроші від пайових внесків на інженерно-транспортну та соціальну інфраструктуру міст, бо підприємства стоять. Держфінінспекція просто відбілює Уряд проФФесіоналів що довів країну до ручки.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.