Ревізори виявили фінансових втрат міського бюджету Нетішина суму 11 млн. грн

Фахівці Держфінінспекції в Хмельницькій області під час аудиту виконання міського бюджету Нетішина за 2009-2011 роки та І півріччя 2012 року виявили втрат на суму майже 11 млн грн.

Зокрема, через те, що посадові особи міської ради надавали в користування земельні ділянки без укладення договорів оренди та за відсутності належно оформлених правовстановлюючих документів, міський бюджет недоотримав 2,6 млн грн доходів.

Ще понад 3 млн грн не надійшло до бюджету Нетішина через те, що посадові особи міської ради застосовували ставки орендної плати в розмірах менших, ніж це передбачено законодавством, та не підвищували оренду за договорами, укладеними раніше.

До бюджету також не надійшло пайових внесків на суму 2,6 млн грн на створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, що їх мали переказати замовники.

Окрім того, міська рада прийняла рішення про фактичне вилучення та передачу в постійне користування земельної ділянки, не змінивши її цільового призначення із лісогосподарського на промислове, через що бюджет недоотримав понад 1 млн грн у вигляді відшкодування втрат лісогосподарського виробництва.

За результатами дослідження аудитори надали Виконавчому комітету Нетішинської міської ради пропозиції, реалізація яких дасть змогу усунути виявлені недоліки та збільшити надходження до місцевого бюджету.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Держфінінспекція-це перші брехуни і окозамилювачі. До бюджетів не надходять гроші від пайових внесків на інженерно-транспортну та соціальну інфраструктуру міст, бо підприємства стоять. Держфінінспекція просто відбілює Уряд проФФесіоналів що довів країну до ручки.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.