Екс-голова РДА, який був в опалі Гереги, перебрався в облдержадміністрацію – ФОТО

Колишній голова Городоцької райдержадміністрації Володимир Вербановський відтепер перебрався до обласного центру і працює у Хмельницькій облдержадміністрації.

Його призначено начальником управління інфраструктуру та туризму ОДА.

напис

Нагадаємо, що під час парламентських виборів у нього виник конфлікт з кандидатом у народні депутати Олексанром Герегою (нині нардеп від Партії регіонів), який балотувався по 192 округу, що включає Городоцький, Ярмолинецький, Чемеровецький, Дунаєвецький райони. Після виборів політик усе зробив так, щоби Вербановського звільнили.

25 квітня цього року Президент Віктор Янукович звільнив Володимира Вербановського з посади керівника Городоцького району.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 11

 1. На Щуку подан в суд донос,

  Что от неё житья в пруде не стало;

  Улик представлен целый воз,

  И виноватую, как надлежало,

  На суд в большой лохани принесли.

  Судьи невдалеке сбирались;

  На ближнем их лугу пасли;

  Однако ж имена в архиве их остались:

  То были два Осла,

  Две Клячи старые, да два иль три Козла;

  Для должного ж в порядке дел надзора

  Им придана была Лиса за Прокурора.

  И слух между народа шёл,

  Что Щука Лисыньке снабжала рыбный стол;

  Со всем тем, не было в судьях лицеприязни,

  И то сказать, что Щукиных проказ

  Удобства не было закрыть на этот раз.

  Так делать нечего: пришло писать указ,

  Чтоб виноватую предать позорной казни

  И, в страх другим, повесить на суку.

  “Почтенные судьи! – Лиса тут приступила, –

  Повесить мало, я б ей казнь определила,

  Какой не видано у нас здесь на веку:

  Чтоб было впредь плутам и страшно, и опасно –

  Так утопить её в реке”. – “Прекрасно!” –

  Кричат судьи. На том решили все согласно,

  И Щуку бросили – в реку!

  1829-1830 гг.

 2. Цього варто було чекати. Видно мзду вправно носив.

 3. мож надо было и ему песню или Оду сочинить во славу Гереги?))))))а не конфликтовать)))

 4. По-перше, рвав під себе все, що погано лежить. По-друге, не тільки з Герегою посварився, а, завдяки свому характеру, і зі всім районом – начальниками, підлеглими, простими жителями. Це – страшна людина! За 100 кв. м. землі може зробити все. І тепер його пустили до корита інфраструктури – будуть нам дороги… Та ще мені шкода тих підлеглих, які в його підпорядкуванні.

 5. Здаеться мені Герега тут абсолютно правий, такого як Вербановський треба тримати якнайдальше від Городка, він уже так себе там проявив, що думаю любий городчанин мене підтримає!!!

 6. Громадянин, якому надано дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Городоцької міської ради – Вербановський Володимир Володимирович – 2 га – розпорядження голови РДА 19.03.2012 № 168/2012-р. А мені дулю.

 7. Громадянин України, якому надано дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Городоцької міської ради – Вербановський Володимир Володимирович – 2 га – розпорядження голови РДА 19.03.2012 № 168/2012-р. А мені дулю.

 8. Як легко зламати життя нормальній людині, і практично не можливо позбутися “свого” ідіота

 9. Обласна державна адміністрація тут промахнулась… Як можна такого працевлашовувати в ОДА??? Я впевнений, він і тут себе проявить….

 10. Гнати таких хапуг потрібно не тільки з району, а й з області.Мені дуже дивно, як людина, яка накрала стільки державного майна і знищила процвітаючий район отримала таку посаду в ОДА?Точно платив мзду босам з обласного центру.

  • Не дивуйтеся. Тут, в ОДА, він серед своїх рідних людей. Тут всі (не прості, звичайно, чиновники, а боси) розкрадають область і країну, беруть і дають, вищим від себе, хабарі. Найбільше земельних і водних ресурсів, рухомого і нерухомого майна привласнила родина губернатора. Так що той городоцький хапуга попав у рідну зграю.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.