Шутяк буде звітувати перед депутатами, як міліція бореться зі злочинцями

Депутати Хмельницької обласної ради на черговій сесії 19 червня заслухають звіт начальника Управління Міністерства внутрішніх справ України в області Сергія Шутяка про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території регіону.

Відповідний проект звіту “висить” на сайті облради.

Зокрема, у звіті головного міліціянта області говориться, що за січень-квітень цього року в органах внутрішніх справ краю (журнал єдиного обліку) зареєстровано 26195 заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань за аналогічний період внесені відомості про 9774 кримінальних правопорушення, в тому числі 2120 – за тяжкими та особливо тяжкими їх видами.

Попри велику кількість правопорушень у міліцейському відомстві побачили прогрес. Із 10 кримінальних правопорушень, кваліфікованих за ст.115 КК України («Умисне вбивство»), розкрито 9. Забезпечено розкриття 6-ти із 7-ми умисних тяжких тілесних ушкоджень, в тому числі усіх зі смертельними наслідками (2), 5 із 7 зґвалтувань.

Гірша ситуація з розкриттям розбоїв, грабежів, крадіжок квартир. Так, розкрито половину із числа зареєстрованих розбоїв (3 із 7); третину грабежів (43 із 124), крадіжок з квартир (41 із 152) та незаконних заволодінь транспортними засобами (10 із 38).

Пан Шутяк готовий розказати місцевим обранцям, як його підлеглі борються з корупцією (задокументовано 113 фактів), розкраданням державних грошей (36 кримінальних правопорушень – під час реалізації бюджетних цільових програм і 44 правопорушення у напрямку тендерних закупівель), незаконним обігом алкогольної продукції (за 4 місцяці вилучено понад 50 тис. літрів спирту, 3318 пляшок фальсифікованої алкопродукції та 57,7 тис. пачок тютюнових виробів), наркотиків (задокументовано 151 кримінальне правопорушення).

Окремо під пильним наглядом міліції знаходиться  дотримання цілодобового громадського порядку та громадської безпеки, до якого залучається 60% від наявного особового складу (357 осіб).

Допомагає правоохоронцям у боротьбі з незаконно слухняними громадянами 41 відеокамера. Відеофіксація ведеться у Кам’янці-Подільському, де встановлено 16 відеокамер, містах Городок та Хмельницький – по 6, містах Волочиськ, Старокостянтинів та Славута – по 4 і у Полонному – одна відеокамера.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.