Брати Капранови агітують за кандидата у нардепи Ярему, хоча і близько в очі його не знають

Відомі українські письменники і водночас кандидати у народні депутати від Української платформи “Собор” Віталій та Дмитро Капранови агітують за кандидата у народні депутати у 193 виборочому окрузі від Об’єднаної опозиції Ростислава Ярему.

Відповідна замітка з’явилася у кам’янець-подільському виданні “Ключ”.

“Родина Ростислава Яреми ввібрала в себе чи не усі аспекти непростого розвитку української інтелігенції, який довелося прожити цьому прошарку суспільства за останні сторіччя. Знаємо, що бабусю Ростислава разом із сім’єю було заслано до Сибіру… Приємно, що коли розмовляючи з Ростиславом, він тобі цитує твори українських та зарубіжних класиків, звертається до наукових праць та іде до Біблії”, – пишуть Капранови.

Натомість, як повідомляє інший кандидат на цьому ж окрузі Володимир Шовковитний, брати Капранови спросовують свою причетність до публікації про Ярему, що вийшла у  виданні “Ключ”.

Про це видно електронної переписки між Капрановими та  Шовковитним.

“Провину за історією з публікацією бере на себе наш штаб. УСП підтримує цього кандидатата (Ярему – НГП), він попросив, щоби ми написали про нього добрі слова і прислав проект. Ми його, звісно, не бачили та й взагалі не пишемо про незнайомих людей”, – виправилися письменники-кандидати.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 2

  1. ну а если б и они знали и дали интервью в пользу Яремы? то что? оноб ему дало чтото….думаю нет…смысл с такого было ?

  2. та якби вони хоча б знали Ярему)

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.