На Ксенжука “полювала” ГО “Ніхто крім нас”

Кам’янець-Подільська громадська організація “Ніхто крім нас” узяла на себе відповідальність за інцидент, що трапився 4 жовтня з керівником штабу Об’єднаної опозиції “Батьківщина” у Хмельницькій області Олександром Ксенжуком.

Про це повід                                                омляє місцевий сайт “Вже інфо” з посиланням на одного із організаторів “Ніхто крім нас”.

“4 жовтня ми дізналися про черговий приїзд «візитера»-політика. І вирішили прийти до нього з вимогою вплинути на горе-бізнесменів, які роками знущаються над кам’янчанами (мова йде про «Довжоцький спиртовий завод», який переіодично здійснює викиди в атмосферу – НГП)… Хлопці взяли з собою два пластикових контейнера, в яких була набрана рідина з каналізаційних стоків та вирішили розпилити цю суміш у повітрі гостю з Верховної Ради. Зі словами: “От так для нас пахне Батьківщина, а ви це хоч раз понюхайте!”. Офіційно заявляємо: ми нікому ніколи не шкодили. Наша мета – мирними акціями привернути увагу можновладців до проблем краян”, – заявив заступник цієї громадської організації Олег Гільовський на прес-конференції.

Він додав, що представники  “Ніхто крім нас” з приводу роботи місцевого спиртозаводу раніше апелювали до київських кандидатів у нардепи Олександри Кужель, Миколи Томенка, В’ячеслава Кириленка і Віталія Кличка.

Як повідомляв НГП, у Кам’янці-Подільському нападники облили обличчя невідомою рідиною й побили головного опозиціонера Хмельницької області Олександра Ксенжука, переплутавши його з нардепом Геннадієм Москалем.

У О.Ксенжука діагностовано хімічні опіки очей другого ступеня.

Про на власній сторінці в Інтернеті написав народний депутат Геннадій Москаль.

“Не виключене проведення операцї для збереження зору. Якою саме рідиною Олександру бризнули в обличчя, поки не відомо, проводиться експертиза. Одного з п’ятьох нападників нам уже вдалося ідентифікувати”, – сказав політик.

Г.Москаль зауважив, що одним із підозрбюваних є боксер і викладач Кам’янець-Подільського національного університету ім.Івана Огієнка Дмитро Невенгловський.

Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.