На Хмельниччині заклеїли два біл-борди опозиціонера, бо приїде губернатор Ядуха?

У Шепетівці два біл-борди кандидата у народні депутати у 190 виборчому окрузі від об’єднаної опозиції і водночас міського голови Василя Сидора були заклеєні.

Про це передає інформаційний ресурс slavuta.info.

“Замість рекламної інформації Василя Богдановича, за яку останній заплатив чималі кошти, на біг- бордах по вулиці Карла Маркса, 28 та по вулиці Старокостянтинівське шосе, 113 – з’явився незрозумілий пейзаж із написом:  “Рідному місту – від шепетівчан”, – пише місцевий сайт.

Як повідомили довіреній особі кандидата Сидора працівники КП “Шепетівське РЕП”, котрі вчинили зазначені дії безпосередньо, вказівку заклеїти саме ці біл-борди вони отримали від однієї посадової особи виконавчого комітету міської ради.

За фактом пошкодження майна кандидата в народні депутати України, що діяв на підставі договорів про оренду рекламних щитів у місцевого приватного підприємця, подані відповідні заяви до правоохоронних органів.

Додамо, що 30 вересня в Шепетівці були заплановані святкові заходи з нагоди Дня міста, які відвідав голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха.

Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. Віталію, а Вас не зацікавило, чому Ядуха не вітав хмельничан із Днем міста та ще й заборонив брати участь у святковій ході всім промисловим підприємствам і навчальним закладам (вишам і ПТУ)

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.