У 189 окрузі працюють “підрахуї” – ВО “Свобода”

На Хмельниччині влада другий день намагається сфальсифікувати результати виборів на користь кандидата від Партії регіонів Віталія Олуйка у 189 виборчому окрузі.

Про це НГП повідомили у прес-службі обласної організації ВО “Свобода”.

“По кількох дільницях різниця по введених даних на сайт ЦВК і протоколах з мокрими печатками суттєво відрізняється. Причому голоси на користь Віталія Олуйка “крадуться” за рахунок кандидатів  Ігоря Сабія (Об’єднана опозиція), Василя Шуляка, Олександра Буханевича, Анатолія Артемчука. По 12 встановлених дільницях Олуйку додали 339 голосів. До прикладу, ДВК №681032 на користь Олуйко додано 59 голосів і т.д.”, – говориться в заяві свободівців.

Окрім того, фальсифікація відбувається у момент введення голосів на сервер ЦВК. “Голоси, віддані за Ігоря Сабія і Віталія Олуйка просто міняються місцями при уведені. До цього часу блокується прийом протоколів з ДВК міста Нетішин, де Сабій здобув впевнену перемогу з різницею понад 2000 голосів”, – зазначили у прес-службі облорганізації ВО “Свобода”.

У “Свободі” додали, що за підсумками паралельного підрахунку голосів, Ігор Сабій отримав перемогу над кандидатом від ПР Віталієм Олуйко з різницею понад 700 голосів. Ігор Сабій набрав 19% голосів виборців. Віталій Олуйко – 18%.

«Свобода» закликає усіх свідомих громадян під ОВК №189. Зупинити «підрахуїв» і фальсифікаторів може тільки громада.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.