Два звернення Ядухи: спритність слів і жодного шахрайства?

Приємно, що ця влада не зраджує традиції попередників — напередодні виборів виходить з офіційними закликами, наголошуючи на демократичності, прозорості та чесності волевиявлення громадян. Адже на терезах її авторитет та визнання з боку різних світових держав.

Як з’ясувалося, партія влади дещо схитрила з офіційним зверненням губернатора Василя Ядухи, що має дві варіації. Офіційний текст випустила обласна газета “Подільські вісті” від 25 жовтня, де витриманий керівний стиль, але подекуди розбавлений з неоднозначними словесами, що асоціюються з передвиборчою агітацією регіоналів. Інший варіант звернення — без прикрас відображає справжню мету, чому виборець повинен віддати свій голос за ПР і опублікований у партійному бюлетені. Також регіонали не стали заморочувати голови над використанням ілюстрації свого керманича — в обох виданнях воно вийшло ідентичне.

 

До уваги один із жонглюючих прийомів майстрів пера канцелярії “регіонів”. У “Подільських вістях” передостанній абзац починається так: “Я закликаю вас, як людина, котра присвятила своє життя служінню рідній землі і кожному з вас, — не будьте байдужими до долі України і нашої Хмельниччини”. У партійному бюлетені (останній абзац — НГП) це звучить ближче до істини: “Я закликаю вас, як людина, котра присвятила своє життя служінню рідній Хмельниччині і кожному з вас, проголосувати за Партію регіонів, за конкретні справи, реалізовані в нашій області, за стабільність, без якої неможливий добробут громадян!”

Теги: , ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.