Вибори-2012: Захистіть свій голос

Громадянська мережа ОПОРА, відслідковуючи тенденції виборчої кампанії та порушення законодавства про вибори народних депутатів, створила інтерактивну «Мапу порушень» (www.map.oporaua.org). На брифінгу у Хмельницькому регіональні координатори повідомили, що розпочала роботу гаряча лінія «Захисти свій голос». Зателефонувавши на неї, виборці та всі інші учасники виборів зможуть повідомити про помічені порушення. Номер телефону 0-800-505-180 безкоштовний.

Гаряча лінія «Захисти свій голос» є складовою проекту, що реалізується Координатором проектів ОБСЄ за підтримки Канадського агентства міжнародного розвитку та Міністерства зовнішніх справ Норвегії, – повідомила регіональний координатор ОПОРИ Наталія Шмурікова. – А наша громадянська мережа, яка має досвід спостереження за виборами, вважає, що головним досягненням демократії є готовність людей захистити свій вибір, голосувати чесно і не допустити маніпуляції під час волевиявлення.

Громадянська мережа ОПОРА вважає, що громадський контроль повинен максимально зосередитись на можливих спробах підкупу виборців та фальсифікації. Саме тому ОПОРА звертається до всіх з проханням бути активними, відповідальними і зробити свій посильний внесок у відстоювання демократичних виборів в Україні.

Михайло Цимбалюк.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.