Керівництво Хмельницької ОДА обіцяє міжнародним спостерігачам повну свободу дій на день виборів

Заступник голови Хмельницької ОДА Леонід Гураль запевнив, що для забезпечення ефективної роботи міжнародних спостерігачів на території Хмельницької області створено обласну тимчасову робочу групу, яка оперативно надає всю необхідну допомогу.

Про це він заявив на всеукраїнській селекторній нараді щодо сприяння офіційним спостерігачам у їх роботі під час виборів 28 жовтня.

“Органи виконавчої влади області забезпечують цілковите сприяння офіційним спостерігачам від іноземних держав та міжнародних організацій, – зазначив високопосадовець, який також є керівником робочої групи. – Ми готові відповісти на будь-які їхні питання, надати всю необхідну підтримку і допомогу. Влада все зробить для того, щоб вибори пройшли чесно, демократично і абсолютно прозоро”, – запевнив він.

Наразі в області зафіксовано діяльність дев’яти офіційних міжнародних спостерігачів.

Довідка НГП. У Хмельницькій області на місцевих виборах 2010 року двома міжнародними спостерігачами від румунської громадської організації “Сприяння розвитку виборчих технологій “За справедливі вибори” Кіріцеску Оликсандру та Дуку Міхай опікувалася облорганізація Партії регіонів. Зокрема, їм регіонали надали власне партійне приміщення  для прес-конференції.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.