Подоляни ще не біло-блакитні і вже не білосердечні?

Змішана система голосування не дає чіткої відповіді, яка політична сила переможе в Хмельницькій області.

Про це в коментарі сайту “gazeta.ua” сказав Юрій Ануфрієв, 59 років, голова Хмельницького обласного осередку КВУ.

“На минулих виборах Хмельницька область у більшості проголосувала за партію “Батьківщина”. Але сьогодні, коли депутати обираються за мажоритарною і пропорційною системою, передбачити, до якої політичної сили більше тяжіє регіон, важко”, – зазначив політолог.

Він також додав, що потужні кандидати-мажоритарники, які часто користуються підтримкою Партії регіонів, на Хмельниччині не хочуть ідентифікувати себе із цією політичною силою.

“Наприклад, у 192 окрузі безумовним лідером є пан Герега. Його готова була підтримати Партія регіонів, але він чомусь вирішив бути самовисуванцем. По цьому округу від “Регіонів” іде Галина П’ятак, яка зовсім не має шансів на перемогу. Така сама ситуація по 193 округу. Володимир Мельниченко очолює місцеву організацію Партії регіонів, але пішов на вибори як самовисуванець. По 190 окрузі працює Сергій Буряк, скоріше за все буде переможцем, також висувався сам, хоча міг іти від Партії регіонів. А від “Регіонів” іде вчителька місцевої гімназії Олена Герасименко, яка також не пройде”, – спрогнозував Ануфрієв.

Нагадаємо, 15 жовтня був останній день, коли учасники парламентських виборів могли заявити про вихід із боротьби за місце в наступному складі Верховної Ради.
 

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.