На Хмельниччині Партія регіонів через суди впливає на кандидатів у нардепи

На Хмельниччині Партія регіонів через суди впливає на кандидатів у нардепи, які порушують виборче законодавство, повідомляє офіційний сайт регіоналів.

15 жовтня Хмельницький окружний адміністративний суд ухвалив низку рішень, якими частково задовольнив позов ПР до кандидатів-мажоритарників. Зокрема, дії кандидата в народні депутати України за одномандатним виборчим округом № 191  Віктора Бондара (самовисуванець) щодо розміщення друкованих агітаційних матеріалів без вихідних даних у Старокостянтинові визнано такими, що не відповідають вимогам ч. 7 ст. 69, ч. 22 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України».

Також визнано дії кандидата в депутати за одномандатним виборчим округом № 189 Василя Шуляка (самовисуванець) щодо розміщення на біл-бордах, розташованих у Красилові, матеріалів передвиборної агітації без відомостей про їх замовника, установу, яка здійснила друк, тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, вчинені 11.10.2012 року, такими, що порушують вимоги Закону України «Про вибори народних депутатів України».

Окремо зафіксовано факт порушення Закону України «Про вибори народних депутатів України» кандидатом у народні депутати від політичної партії ВО «Батьківщина» за одномандатним виборчим округом № 188 Дмитром Беспаловим у частині розміщення друкованого агітаційного матеріалу у с. Стуфчинцях Хмельницького району Хмельницької області в місцях, не відведених для цього органами місцевого самоврядування.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. чого автор пише про всіх, але не про Сабія? це якест вибіркове інформування, чи власна антипатія до свободівця? ПР хотіли судитися і з Сабієм по біг-борду в Нетішині – суддя посміявся з позовної заяви і залишив без розгляду.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.