Ударівець хоче кинути за грати голову РДА Добжанського за перешкоджання виборчому процесу

Кандидат у народні депутати у 188 виборчому окрізі від УДАРу Віталій Мовчан вимагає порушення кримінальної справи та відсторонення від посади голови Волочиської РДА Ігоря Добжанського.

Про це він написав у заяві до прокуратури Волочиського району та прокуратури Хмельницької області.

Ударівець наголосив, що посадовець, “вдаючись до шантажу та погроз, незаконно втручається у виборчий процес та перешкоджає вільному волевиявленню… а також дозволяє собі висловлювання, направлені на розпалювання національної ворожнечі”.

Окрім цього, у Волочиському районі працівників бюджетних організацій та установ примушують масово вступати до Партії регіонів, а також  доводять планові рознарядки по дільницям щодо забезпечення визначеної для кожного працівника кількості голосів для Партії регіонів та провладного кандидата, скаржиться пан Мовчан.

Він вважає, що підставою для порушення кримінальної справи проти Добжанського є стаття 365 ККУ (перевищення влади або службових повноважень), ч.3  ст.157 ККУ (перешкоджання діяльності суб’єкта виборчого процесу із використанням свого службового становища), ст. 161 ККУ (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або регіональних переконань).

Як повідомляв НГП, прес-служба партії УДАР наглосила, що ставленик президента у Волочиському районі Ігор Добжанський не приховує свого антисемітизму і робить заяви, які напряму порушують Конституцію України та є прямим розпалюванням міжнаціональної ворожнечі і ксенофобією.

[podloveaudio src=”https://ngp-ua.info/wp-content/uploads/2012/10/добжанський.mp3″]

В зверненні “УДАР” просить відповідні структури розібратися у ситуації, і в разі підтвердження фактів притягти голову Волочиської районної адміністрації до відповідальності, а на час розслідування відсторонити його від посади як людину, що порушує виборче законодавство, Конституцію України і в своїх діях йде всупереч публічній позиції Президента Януковича про проведення чесних виборів та боротьбу з антисемітизмом і ксенофобією.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.