Кандидат від Об’єднаної опозиції вважає, що Герега займається псевдопатріотичними справами

Кандидат у народні депутати у 192 виборчому окрузі від Об’єднаної опозиції Мирослав Мусій розповсюджує листівку, в якій стверджує, що його візаві по округу Олександр Герега здійснює підкуп виборців.

“У рубриці (з агітгазети Гереги – НГП) “Вже зроблено” наводився перелік населених пунктів Дунаєвецького, Городоцького, Чемеровецького і Ярмолинецького районів, в яких від імені кандидата та ТОВ “Епіцентр К”, власником якого він є, державним та недержавним установам надано різноманітні будувельні матеріали, автомобілі тощо. Згідно із законом про вибори народних депутатів, це вважається підкупом виборців”, – пояснив М.Мусій.

“Олігарх цинічно демоснтрує неповагу до законів України та принижує гідність українців. Подібні діяння – не патріотичні. Це псевдопатріотичні справи Олександра Гереги і саме так руйнується Україна”, – наголосив опозиціонер.

Як повідомляв НГП, пан Герега на парламентських виборах балотується як самовисуванець, але при повній підтримці місцевої та обласної влад. Його офіційні статки, за даними ЦВК, за 2011 рік становили 8 млн. 652 тис. 183 грн.

Голова Городоцької райдержадміністрації Володимир Вербановський заявив, що Олександр Герега надає велику допомогу на розвиток соціальної сфери.

“Велика допомога йде кожній школі та території від Олександра Гереги. Є програма енергозбереження і він надав допомогу у заміненні вікон та дверей на металопластикові. Не всі роблять подібні справи”, – зазначив керівник району.

Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.