Висуванець від влади згадав Тимошенко старі “грішки”

Кандидат у народні депутати у 189 виборчому окрузі від Партії регіонів і голова обласного територіального відділення АМКУ Віталій Олуйко згадав колишньому Прем’єр-міністру Юлії Тимошенко старі “грішки”.

Про це він сказав в інтерв’ю обласній газеті “Подільські вісті”.

“Моя поправка щодо виділення (Олуйко говорить про час, коли був народним депутатом України IV скликання – НПГ) 15 мільйонів гривень на придбання для лікарень карет швидкої допомоги, апаратів УЗД, рентгенапаратів пройшла окремим рядком у бюджеті. Проте минув квартал-другий, а грошей нема. Іду до Юлії Тимошенко, кажу: “Ви ж обіцяли, я тепер виклядаю брехуном”. А вона: у нас інші цілі, ми там перекинули… Одне слово, ми знаємо, як вона могла це робити. Крутили бюджетом, як хотіли”, – пояснив регіонал.

Згодом, як зазначив В.Олуйко, він поскаржився Президенту Віктору Ющенку про ті гроші для лікарень, які не дає Тимошенко.

“А він (Ющенко – НГП) мені у присутності журналістів: “Вона не тільки тільки тобі не дає, вона й мені не дає”, – переповів слова екс-президента пан Олуйко.

Нині Віталій Олуйко вдруге балотується до парламенту. Його підтримують обласна влада і особисто комсомольський товариш, а тепер віце-прем’єр-міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.