Вчителі про кандидата Герегу: такого доброго чоловіка давно не бачили

Вчителька загальноосвітньої школи села Красноставці Чемеровецького району Євгенія Марченко назвала кандидата у народні депутати у 192 виборчому окрузі і власника будівельного гіпермаркету “Епіцентр”  Олександра Герегу “добрим чоловіком, якого давно не бачила”.

Про це зазначано в агітаційній публікації в обласній газеті “Подільські вісті”.

“Такого доброго чоловіка, як Герега, давно не бачила. Для нашої школи він виділив пластикові вікна, склокерамічний посуд для їдальні, а також комп’ютер дошкільному закладу “Ромашка”. Я переконалася, що Герега – людина конкретних справа”, – вважає освітянка.

Як говориться далі в іміджевій статті, “така ж думка і в більшості педагогів, бо коли народна артистка Валентина Степова зі сцени запитала, чи хочуть вони бачити О.Герегу депутатом, зал дав своє добро гучними оплесками”.

Як повідомляв НГП, пан Герега на парламентських виборах балотується як самовисуванець, але при повній підтримці місцевої та обласної влад. Його офіційні статки, за даними ЦВК, за 2011 рік становили 8 млн. 652 тис. 183 грн.

Голова Городоцької райдержадміністрації Володимир Вербановський заявив, що Олександр Герега надає велику допомогу на розвиток соціальної сфери.

“Велика допомога йде кожній школі та території від Олександра Гереги. Є програма енергозбереження і він надав допомогу у заміненні вікон та дверей на металопластикові. Не всі роблять подібні справи”, – зазначив керівник району.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.