Регіонал побачив розвалені села на Хмельниччині

Кандидат у народні депутати у 189 виборчому окрузі від Партії регіонів і голова обласного територіального відділення АМКУ Віталій Олуйко побачив розвалені села на Хмельниччині.

Про це він сказав в інтерв’ю обласній газеті “Подільські вісті”.

“У процесі багатьох зустірчей я зрозумів, що відбувається розвал села. Зокрема, розвал моралі, духовності… Там почали пити, красти… Розбиті вщент дороги, соціально-культурна інфраструктура фактично відсутня. Це стосується також сільських клубів, ФАПів, шкіл тощо”, – сказав він.

В.Олуйко додав, що “селяни стурбовані тим, що не знають куди подіти картоплю, овочі, яблука. Система споживчої кооперації не працює”.

Нагадаємо, що 17 вересня на громадському форумі Партії регіонів начальник управління культури і туризму облдержадміністрації Ірина Трунова розповіла про досягнення у своїй царині. “…досі занедбана культура почала розквітати. Нам є про що розказати сьогодні. І ми пишаємося нашими досягненнями. Я пишаюся, що разом з Партією регіонів творча інтелігенція області: письменники і художники, співаки і музиканти, актори і режисери”, – зазначила вона.

Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.