Замість свята пива “український партіот” влаштовуватиме щотижня сільськогосподарські ярмарки

Кандидат у народні депутати у 187 виборчому окрузі і президент корпорації “Оболонь” Олександр Слободян щотижня влаштовуватиме сільськогосподарські ярмарки у мікрорайонах Хмельницького.

Про це сказано у публікаціях з однаковим змістом, які вийшли в обласній газеті “Подільські вісті” та “Проскурівському телеграфі”.

“Приємно дивують ціни, котрі загалом нижні від ринкових на 20-30 відсотків. Уся представлена на ярмарку продукція вирощена в агрофірмах “Оболоні” або виготовлена партнерами корпорації”, – говориться у повідомленні.

Крім цього, за кожну куплену продукцію люди одержували безкоштовно пляшку квасу.

Тільки 7 жовтня у мікрорайоні Ракове с/г ярмарок відвідало понад три тисячі хмельничан.

Додамо, що раз на два тижні  на вулиці Прибузькій, що у Хмельницькому, обласна влада проводить  сільськогосподарський ярмарок за цінами виробників.

Довідка НГП.  На парламентських виборах  Олександр Слободян балотується як самовисуванець. Його довіреною особою є регіонал, ректор Хмельницького національного університету Микола Скиба. До речі, Микола Єгорович на місцевих виборах входив у п’ятірку кандидатів у депутати обласної ради від Партії регіонів.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

 1. “Пропоную” Миколу Скибу – відправити у відставку, а поставити ректором ХНУ Віталія Татаренка,бо ж бачите Скиба не тієї політичної орієнтації, а у Віталія наразі більший- “Життєвий досвід”.
  У нинішній політичній ситуації в Україні хвилює інше: що у БЮТ, що у ПР є люди, які, як той ” бик на корриді” крім кольорів що, їх дратують інших не бачать, і кидаються на ті “КОЛЬОРИ”!
  Сам голосуватиму за список Об’єднаної опозиції, бо у ній мені більш знайомі політичні особистості!
  Що ж, стосується мажоритарки – то мені соромно, що в Об’єднаної опозиції не знайшлось крашого претендента, адже наше місто Хмельницький має достойнішіх людей, які докладають зусиль заради розвитку та процвітання Хмельницького.
  Але достойно відноситись до суперників, це політична толерантність. Чи може українці хотять війни в Україні? Мабуть,що НІ!
  Все потрібно вирішувати в політичних площинах, і якщо потрібно винаходити методи, щоб переконувати іншу сторону!
  А на рахунок ярмарків: Недогода нашій бабці, що на пічі, що на лавці!
  І те -не те, і то не – так!
  І ще “Пропоную”-Давайте закриємо всі горілчані заводи, пивоварні, тютюнові фабрики в Україні, і будемо ВСЕ ЦЕ купувати за кордоном, будемо кормити та надавати роботу громадянам інших держав. Но вибачте Україна вже все це проходила в 1985-1994 роках коли труюлись закордонними горілкою та лікерами, і пили бормотуху.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.