Відомий політолог Окара – меру Старокостянтинова: не займати чужих білбордів

Відомий російський політолог Андрій Окара звернувся до міського голови Старокостянтинова Миколи Мельничука не перешкоджати зовнішній агітації кандидата у народні депутати у 191 виборчому окрузі Михайла Притули.

Про це він написав у своєму блозі на “Українській правді”.

“Велике прохання до Вас: не чіпайте білборди кандидата до Верховної Ради, постійного автора “Української Правди” Притули Михайла Михайловича! Не доводьте до гріха та до злочину – ані себе самого, ані команду пожежників з довгою драбиною! Перемагати треба чесно! Програвати – ТЕЖ!” – наголосив А.Окара.

Довідка НГП.  М. Притула у  передвиборчій програмі прописав екзотичні пункти: надання російській мові державного статусу діалекту української мови та повернення Кубані до складу України;  негайне помилування Юлії Тимошенко,  здачу Севастополя в оренду американському флоту. За дуже великі гроші;  всеукраїнський Референдум щодо приєднання України до Сполучених Штатів Америки у якості 10 повноправних Штатів; відкриття тут, в Віньковецькому, Деражнянському, Летичівському, Старокостянтинівському, Старосинявському районах авторизованих філій корпорації John Deer по забезпеченню селян агротехнікою та агрозапчастинами по мінімальним цінам та в борг, і так щоб віддавати не треба було.

 

Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Один коментар

  1. Такого гамна как Окара у нас своих целая куча,пусть воняет в России.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.