На Хмельниччині жінка, яка викинула тіло своєї новонародженої дитини у смітник, сидітиме у в’язниці

За процесуального керівництва обласної прокуратури слідчим управлінням ГУНП в області встановлено, що 33-річна матір двох неповнолітніх дітей самостійно, не звертаючись за спеціалізованою медичною допомогою, народила здорову дівчинку.

При цьому жінка не вжила будь-яких заходів для збереження життя новонародженої, не надала дитині необхідної медичної допомоги та не доставила її до лікувального закладу. Це і спричинило її смерть.

Як повідомляє пресслужба обласної прокуратури, щоб приховати свою злочинну діяльність, горе-матір залишила тіло дитини у приміщенні залізничного вокзалу посеред побутового сміття. Спорідненість жінки із немовлям підтверджено висновками відповідних експертиз.

Прокуратурою в суді повністю доведено винуватість вказаної особи у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 135 Кримінального кодексу України (залишення в небезпеці, що спричинило смерть особи), та вироком Полонського районного суду Хмельницької області засудженій призначено покарання у вигляді 3 років позбавлення волі.

Судами апеляційної та касаційної інстанцій її скарги щодо пом’якшення призначеного покарання залишено без задоволення.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.