У Кам’янці-Подільському поліція відкрила кримінальне провадження за спробу члена ТВК приховати протокол

28 жовтня близько 13:05 години до поліції надійшло повідомлення про те, що в м. Кам’янець-Подільському член міської територіальної виборчої комісії Кам’янець-Подільського району має намір викрасти виборчу документацію. На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група Кам’янець-Подільського відділу поліції.

Як повідомляє сектор комунікації поліції області, 63-річна місцева жителька, яка є членом територіальної виборчої комісії, мала намір викрасти 2-й примірник протоколу ДВК про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці з виборів депутатів Хмельницької обласної ради у територіальному виборчому окрузі №7. Жінка непомітно приховала документ під одягом, а потім переклала у свій робочий стіл.

За цим фактом слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 158-3 Кримінального кодексу України (Фальсифікація, підроблення, викрадення, пошкодження або знищення виборчої документації, документації референдуму, викрадення, пошкодження, приховування, знищення печатки виборчої комісії, комісії референдуму, виборчої скриньки, списку виборців чи учасників референдуму).

Відповідно до санкції частини 3 зазначеної статті викрадення, пошкодження, приховування чи знищення протоколу про підрахунок голосів виборців, про підсумки голосування в межах відповідного виборчого округу на виборах караються позбавленням волі на строк від п’яти до семи років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк п’ять років.

Як пише місцеве видання “Вдало”, 28 жовтня під час оформлення документів з 363 дільниці у пряму трансляцію, яку проводила кандидатка в депутати Хмельницької облради Лариса Діновська, потрапив момент, як скандальна член ТВК Тетяна Остафійчук, ймовірно, намагалася винести за межі тервиборчкому протоколи або акти ДВК.

На відео чітко видно, як Остафійчук тримає в руках документи, скручує їх та ховає під руки. Попри це, через кілька секунд на запитання іншого члена комісії, де поділися документи, Остафійчук відповіла: «Що тримала? Та ж туто я так і лишила їх. Вони там складені десь».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. В цугундер до следующих выборов чтобы другим неповадно было.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.