Ще чотири райони Хмельниччини можуть потрапити до “червоної” зони карантину

На Хмельниччині окремі території, що знаходться у “помаранчевій” зоні карантину, демонструють значний приріст кількості випадків захворювання на COVID-19, що може призвести до переходу їх до “червоної” зони.

Як зазначив перший заступник голови ОДА Роман Примуш на брифінгу у понеділок, це стосується Білогірського, Віньковецького, Деражнянського та Хмельницького районів.

Разом з тим, за його словами, намітилася певна тенденція до зниження захворюваності у Нетішині, Городоцькому та Красилівському районах, що дає можливість у разі її збереження сподіватися на послабления епідемічних обмежень.

Як писав НГП, з 26 жовтня у Хмельницькій області діє нове епідемічне зонування.

У “червоній” зоні карантину опинилися міста Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Нетішин, Славута та Шепетівка, Волочиський, Городоцький, Дунаєвецький, Кам’янець-Подільський, Красилівський, Летичівський, Старосинявський, Теофіпольський та Ярмолинецький райони.

“Помаранчевими” є місто Старокостянтинів, Білогірський, Віньковецький, Ізяславський, Новоушицький, Полонський, Славутський, Старокостянтинівський, Хмельницький, Чемеровецький та Шепетівський райони.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.