Старокостянтинівська райдержадміністрація неправомірно передала 124 га землі в оренду одному із сільськогосподарських підприємств

В межах реалізації представницьких повноважень Старокостянтинівською місцевою прокуратурою виявлено порушення при використанні землі на території Старокостянтинівського району, повідомляє пресслужба Хмельницької обласної прокуратури.

Встановлено, що Старокостянтинівською райдержадміністрацією неправомірно, всупереч вимогам земельного законодавства в оренду одному з сільськогосподарських підприємств передано сім земельних ділянок загальною площею 124 га.

При прийнятті зазначеного розпорядження та укладенні договорів оренди райдержадміністрація перевищила свої повноваження та без проведення земельних торгів передала ділянки у користування як землі нерозподілених (невитребуваних) паїв.

Разом з тим, вказані землі до цієї категорії не належать та виключені із площ, що підлягали розподілу.

Реагуючи на виявлені порушення, з метою захисту інтересів держави, прокуратура звернулась до господарського суду Хмельницької області з вимогами про визнання незаконним та скасування розпорядження голови районної державної адміністрації, а також визнання договорів оренди землі вартістю близько 7,3 млн грн недійсними.

Під час судового розгляду справи відповідачами вказані порушення усунуто та договори оренди розірвано.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. За откат собаки маму родную продадут.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.