Інтрига у Шепетівці: мер-“свободівець” програв вибори. Боротьба точиться між членом “ЄС” і “герегівкою”

Міський голова Шепетівки Михайло Полодюк, висунутий партією “Свобода”, не зміг переобратися на другий термін.

Як повідомив він у коментарі “Незалежному громадському порталу”, його результат коливається між 3-5 місцем.

Фото НГП

Натомість основна боротьба за мерське крісло точиться між заступником голови Шепетівської районної державної адміністрації, членом “Європейської солідарності” Віталієм Бузелем і керівницею служби соціальної політики хмельницького регіону ТОВ “Лотівка Еліт”, членом партії “За конкретні справи” Світланою Павлишиною.

Крім цього, до Шепетівської міської ради проходить 9 із 11 партій (не потрапили Партія Пенсіонерів України і “Радикальна Партія Олега Ляшка”).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. Сволоту слили.

  2. Волиняки мудріші чим твердолобіки з ху.ніцка

  3. НГП (яке перетворилося в джинсову помойку) – Перед тим, як щось писати варто вивчати ситуацію, а не брати три копійки у епіків і шкрябати, що попало . Програли гроші мішки з великим відривом і давно нема ніякої інтриги – хіба в головах і кишенях авторів того пасквілю. Що треьа перед головним звітувати, як бездарно вкотре гроші закопати?)

  4. О, цей Бугель чи Бузєль – щє той розводяга зі своїм штабом. Всюди намагаються людей кинути, за послуги не розраховуються. Обирай, Шепетівко, порохобота. До речі, а яке він має відношення до ЄС ?

  5. знову у Шепетівкою керуватиме обморок , а не мер. Віталька ж – типове теля, куди копнуть – туди і бігтиме. Як би в Шепетівці балотувався би Сидор, то підтримка була б біля 90%

  6. В Шепетівці змінили шило на мило. Співчуваю.

  7. Герега вирішив прибрати до рук Шепетівку, гроші роблять все

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.