Хмельничанин, який за 500 дол. хотів відкупитися від поліцейських, заплатить штраф

Хмельницький міськрайонний суд визнав винним місцевого мешканця, який працює слюсарем, в пропозиції надати неправомірну вигоду на суму 500 доларів і оштрафував на 17 тис. грн.

Про це свідчить вирок від 19 жовтня.

Обвинувачений, будучи в стані алкогольного сп`яніння, керував транспортним засобом марки «Volkswagen T4» у дворі свого будинку. Його помітив сторнній чоловік і зателефонував на лінію “102”. На місце події прибув епіпаж патрульних у складі двох поліцейських і одразу почали складати адмінпротокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП. Правоохоронці запропоновали водію провести огляд на стан сп`яніння, від проходження той відмовився.

Після цього водій запропонував правоохоронцям 500 дол. за не складання адмінпротоколу. Далі простягнув ліву руку долонею вниз, в якій тримав кошти та намагався їх надати поліцейському. На що отримав відмову та знову був попереджений про кримінальну відповідальність за пропозицію надання неправомірної вигоди.

Однак чоловік і далі намагався “відкупитися” від адмінпротоколу.

У суді обвинувачений визнав себе винним і уклав угоду про визнання винуватості. Згідно з нею, чоловік повинен сплатити 17 тис. грн штрафу. У підсумку суд затвердив цю угоду.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.