У Красилові працівник стоматології, який був контактним з хворим на коронавірус, заплатить 17 тис. грн штрафу

Старокостянтинівський районний суд визнав винним працівника «Студії естетичної стоматології» (Красилів) у порушенні правил карантину і оштарфував на 17 тис. грн.

Про це сказано у постанові від 23 вересня.

За матеріалами справи 24 червня о 12 год. 30 хв., чоловік, перебуваючи на самоізоляції як контактна особа із хворим на COVID-19, паралельно був на своєму робочому місці, чим самовільно залишив місце самоізоляції та порушив пп.3 п.3 постанови Кабміну №392 від 20 травня 2020 року.

Суд двічі викликав порушника на розгляд справи, але той не з’явився.

Вина особи підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, рапортом поліцейського, письмовими поясненнями двох свідків, повідомлення Красилівського районного лабораторного відділення ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України», даними таблиці обліку контактних з хворих на COVID-19 і відеозаписом події.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Расстрелять подонка чтобы других не заражал.

  2. Серйозно?!?
    А чого ж в Красилові не штрафують тих, в кого підтвержений тест на ковід, а вони лазять містом? Наприклад Аньку Яценчеху. І її контактний чоловік ходить на роботу.

    • Пані Іринко! Звертається до Вас Анна Яценко. Бачу Вас цікавить питання моєї самоізоляції. Доводжу Вас до відома, що дійсно 10.10.2020 отримала позитивний результат тесту ПЛР на ковід. Із 10.10.2020 року по 22.10.2020 року я та моя родина перебували вдома на самоізоляції. Я лікувалася від пневмонії, чоловік та син перебували вдома як контактні особи. 22.10 отримала негативний результат тесту. Умови самоізоляції порушені не були. Будь ласка не зводьте наклепи. І взагалі медичні діагнози це є конфіденційна інформація і Ви не вправі розповсюджувати дану інформацію на теренах фейсбуку. І взагалі мені дивно, як інформація дійшла до Вас?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.