За пів дня поліція області отримала 45 повідомлень про можливі порушення на місцевих виборах

Станом на 14.30 годину до поліції Хмельниччини надійшло 45 повідомлень про можливі порушення під час виборчого процесу.

Як інформує сектор комунікації поліції області, зокрема, від початку голосування зареєстровано 25 повідомлень громадян, які стосуються проведення всеукраїнського опитування.

4 повідомлення стосувалися можливого проведення агітації під час виборів, 2 із них по місту Хмельницькому підтвердились — поблизу дільниць виборцям роздавали маски і ручки від одного із кандидатів. На порушників поліцейські склали 2 адмінпротоколи за ст. 212-10 Кодексу України про адміністративну відповідальність.

Нагадаємо, подібні дії тягнуть за собою накладення штрафу на громадян в розмірі від 1700 до 3400 гривень, на посадових осіб — від 3400 до 5100 гривень. Ще за двома повідомленнями про проведення агітації проводиться перевірка.

Також від початку голосування надійшло 4 повідомлення про недостатню кількість бюлетенів на дільницях. Наразі ця інформація перевіряється. Три повідомлення поліцейські отримали про можливі порушення під час голосування на дому.

Було повідомлення про те, що один із членів комісії нібито допомагав виборцю заповнювати бюлетень. Проте під час перевірки з’ясувалося, що він роз’яснював специфіку цьогорічних бюлетенів. Також люди скаржились на відсутність на дільниці стендів з інформацією про кандидатів тощо.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.