Сьогодні виборці Хмельниччини обиратимуть мерів, депутатів обласної, районних і 13 міських рад

У неділю, 25 жовтня в Україні відбуватимуться вибори місцевих рад. Виборці Хмельниччини отримають на руки 4 бюлетені для голосування.

Зокрема, в області обиратимуть 13 міських голів серед 80 заявлених кандидатів; 64 депутатів Хмельницької обласної ради (претендують 556 осіб від 10 партій), кандидатів у депутати до 13 міських рад (Волочиська, Городоцька, Деражнянська, ДунаєвецькаІзяславська, Кам’янець-Подільська, Красилівська, Нетішинська, Полонська, Славутська, Старокостянтинівська, Хмельницька, Шепетівська), трьох районних рад (Кам’янець-Подільська, Хмельницька, Шепетівська), 10 сільських і селищних, а також голів громад.

За даними Державного реєстру виборців, на 30 вересня у Хмельницькій області нараховувалося 1 млн 8 тис. 981 виборець.

“Незалежний громадський портал” в режимі онлайн відслідковує, як розвиватимуться події на виборчих дільницях Хмельницької області протягом дня голосування.

Якщо ж наші читачі стали свідками порушень або нестандартних ситуацій на виборах, просимо інформувати та надсилати фотографії на редакційну електронну пошту ngpsite@gmail.com або повідомленням через фейсбук-сторінку сайту – https://www.facebook.com/ngpsite

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Тільки не Картавого та його злиднів.

  2. Нові з районів та сіл підтягнулися. Подивитися Мандячий список в міську раду, наче в обласну.

  3. За Симчишына. Он падерживал майдан.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.