Тимошенко у Хмельницькому: потрібно прийти на вибори 25 жовтня, щоб змінити хибний курс країни

У четвер, 22 жовтня народний депутат України і лідер ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко відвідала місто Хмельницький у рамках виборчого процесу до місцевих рад. Політик зустрілася з медиками Хмельницької інфекційної лікарні та поспілкувалася з пресою про гострі проблеми.

“У Хмельницькій інфекційній лікарні завантаженість ліжок – 130-140%, – ділиться побаченим пані Тимошенко. – Це означає, що спеціалізований медзаклад не здатний приймати великий потік важкохворих людей на коронавірус. І відкрити там додаткові ліжка практично неможливо, оскільки медики працюють на межі своїх можливостей.  І я думаю, що ні у кого немає сумнівів, що в Україні реальна кількість захворювань і летальних випадків значно більша, ніж та, яку показує статистика. А все через те, що люди не до обстежені у селах та районах, відсутній доступ до безкоштовного лікування. До речі, коли я поцікавилася, яку суму коштів держава покриває, лікуючи у стаціонарі хворих на COVID-19, мені відповіли, що лише 30% від потреби. Нація кинута напризволяще! При цьому майже всі бюджетні кошти, виділені на боротьбу з коронавірусом, закопані у дороги або лежать на рахунках Держказначейства і не використовуються”.

Разом з тим, лідер ВО “Батьківщина” наголосила, що завдяки зусиллям її парламентської фракції, цього тижня вдалося ухвалити постанову Верховної Ради №4228 про заходи протидії поширенню коронавірусної хвороби. Зокрема, цей документ передбачає відкриття єдиної гарячої лінії для повідомлення про симптоми коронавірусу та виклику невідкладної бригади допомоги; безкоштовне проведення тестування вдома мобільними бригадами або бригадами швидкої допомоги; забезпечення безкоштовними ліками хворих на коронавірус з коригуванням протоколу під найбільш ефективне лікування; проведення 100 тисяч ПЛР-тестів на добу; створення у кожній лікарні та пункті швидкої допомоги запасів мінімум на 30 діб усього необхідного для лікування: кисню, ліків та необхідних захисних засобів; відновлення державної санітарно-епідеміологічної служби та забезпечення стратегічної системи захисту України від епідемій.

Крім того, наголосила Юлія Тимошенко, з моменту ухвалення цієї постанови уряд зобов’язаний забезпечити усім медикам, усьому медичному та немедичному персоналу 300% до окладу без урахування хвилин, проведених біля хворого пацієнта. Також буде введено обов’язкове медичне страхування для медиків у розмірі 15 прожиткових мінімумів.

“Ситуація, яка є сьогодні, змушує медичних працівників масово звільнитися. До речі, за час пандемії коронавірусу у Хмельницькій інфекційній лікарні звільнилося 50 медсестер і молодшого персоналу”, – заявила вона.

Також лідерка “Батьківщини” акцентувала увагу на темі зовнішніх позик, які перетворили Україну на фінансового наркомана.

“На наступний рік 702 мільярди у внесеному проєкті бюджету заплановано запозичити. По суті це безперервний конвеєр створення боргів. Держава не виконує головне своє завдання – захист людей, бо фактично працює на іноземних позичальників”, – обурилася лідер партії.

Юлія Тимошенко вважає, що Україна якнайшвидше має змінити стратегію дій. Адже має всі необхідні ресурси, аби самостійно наповнювати скарбницю і не затягувати все сильніше борговий зашморг для країни. Для цього, однак, потрібно щоб цими ресурсами розпоряджалися українці, переконана лідер «Батьківщини».

“Державний аудит НАК «Нафтогаз» встановив, що з України виведено 225 мільярдів гривень. Але якщо ми повернемо ці гроші, якщо ми з усіх державних монополій заберемо прибуток так, як це раніше забирали, якщо ми закриємо колосальну контрабанду, яка йде через кордон України, то ми зможемо наповнювати бюджет країни коштами. Просто треба припинити прикривати корупціонерів і направили ресурси країни службу державі”, – зазначила голова «Батьківщини».

Юлія Тимошенко переконана: шанс змінити курс країни із нескінченних запозичень на курс, коли країна забезпечуватиме бюджет завдяки використанню власних ресурсів, – це день місцевих виборів 25-го жовтня.

“Тому потрібно прийти на вибори 25-го жовтня на виборчу дільницю, дотримуючись всіх необхідних заходів безпеки та проголосувати. Бо це шанс не лише привести фахових і відповідальних людей до керівництва місцевими громадами, а й змінити хибний курс країни”, – впевнена Юлія Тимошенко.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. ЗА КОШТИ ЯКІ НАКРАВ СИМЧИШИН ТА ЙОГО КОМАНДА ЗА 5 РОКІВ СВОГО ЗЛОДІЙСКОГО ПРАВЛІННЯ МОЖНА ПРОФІНАНСУВАТИ ЛІКУВАННЯ ВСІХ ХВОРИХ НА КОРОНОВІРУС., А ВИ ПИТАЄТЕ ДЕ ВЗЯТИ КОШТИ ? СИМЧИШИНА НА КОЛ, ЙОГО ЗЛОДІЙСЬКУ КОМАНДУ ДО ВЯЗНИЦІ І ВСЄ МАЙНО ЦІЄЇ ЗЛОДІЙСКОЇ БРИГАДИ КОНФІСКУВАТИ ДО БЮДЖЕТУ.

 2. Баба Юля – на пенсію

 3. Хибний курс країни це вона і її жиробас лукашук

 4. Багато людей так правду не скажуть, Як баба Юля збреше.

 5. Все на світі можна вибирати, сину,
  вибрати не можна тільки «Батьківщину»,
  ОПЗЖ, За майбутнє, Слуга народу і, простигосподи, Шарія! 🙂

  • ДЛЯ ТВЕРДОЛОБОГО ГОЛОВНЕ ОБРАТИ КАРТАВОГО ЗЛОДІЯ СИМЧИШИНА ЩОБ ВСЯ УКРАЇНА ПОБАЧИЛА ЩО ТАКЕ ТВЕРДОЛОБСТВО ПО ХМІЛЬНІЦКИ.

 6. Жулька ещё жива?

 7. Я Родину люблю но Батькивщину ненавижу.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.