Президентська партія «Слуга народу» зберігає лідерство у виборчих перегонах на Хмельниччині

ГО «ПЕРЕДОВІ ВИБОРЧІ ІНІЦІАТИВИ» в період з 15 по 20 жовтня методом збору первинної соціологічної інформації — стандартизоване інтерв’ю „face-to-face” з використанням планшетів за місцем постійного проживання респондентів провело опитування електоральних симпатій мешканців Хмельницької області.

Опитування проводилося за вибіркою, яка репрезентує доросле населення області в цілому, за такими ознаками як: стать, вік (від 18 років), тип поселення (місто/село) та поділ на ОТГ і райони Хмельницької області.

Загалом було опитано 2000 респондентів

Статистична похибка дослідження: +/– 2,1% (з імовірністю 0,95).

За результатами опитування президентська партія «Слуга народу» (Сергій Мандзій) втримала лідерство на Хмельниччині. За партію влади на виборах депутатів до Хмельницької обласної ради мають намір віддати свій голос 22,3% серед тих, хто планує піти на вибори. Лідерство «Слуги народу» в першу чергу обумовлено високим особистим рейтингом Володимира Зеленського та його національним проєктом «Велике будівництво», що масштабно реалізується по всій країні. Зрештою, підтримка партій від влади на Хмельниччині є стандартною та в середньому складає близько 20% (нагадаємо у 2015 році «партія влади» отримала 17,3% голосів виборців Хмельницької області).

Друге місце, зі значним відставанням від лідера, посіла партія «Команда Симчишина» (Віктор Симчишин). За неї готові проголосувати 15,5% від тих, хто піде на вибори. Такий значний кредит довіри краян обумовлений в першу чергу високим особистим рейтингом мера міста Хмельницького – Олександра Симчишина. Але слід зауважити, що підтримка цієї політичної сили  здебільшого зосереджена в обласному центрі та не представлена широко за його межами. Це може бути пов’язано з тим, що виборці більшості громад області розуміють – підтримуючи партію «Команда Симчишина», ресурс всієї області буде віддано одному місту, а решта населених пунктів краю не зможуть претендувати на допомогу з обласного бюджету на власні потреби.

Замикає трійку лідерів, на незвично низькому для неї місці, партія «За конкретні справи» (Олександр Герега) з результатом 13,6% від тих, хто планує брати участь у голосуванні. Мабуть скандали із роботою мережі гіпермаркетів «Епіцентр» під час епідемії COVID-19 електорально «нагадують» про себе.

Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» (лідер виборчого списку – Сергій Лабазюк) зміцнила свої позиції на Хмельниччині. Наразі 12,4% опитаних мають намір підтримати цю політичну силу. В цілому, це непоганий показник підтримки для «нового» політичного проєкту, який журналісти активно пов’язують з олігархом Коломойським.

На п’ятому місці рейтингу виборчих перегонів опинилася партія «Батьківщина» (Олег Лукашук) з показниками підтримки 11,2% відповідно. Часткова втрата довіри хмельничан до партії Ю.Тимошенко пов’язана передусім з поширеними в області інформаційними «вкидами» про поглинання місцевої «Батьківщини» структурами відомого хмельницького олігарха. По суті «біло-червоні» перетворилися на «другу колонну», яка спільно з партією «За конкретні справи» має підсилити позиції О.Гереги у новообраній обласній раді.

Партія «Європейська Солідарність» (Володимир Ар’єв), продовжує втрачати підтримку на теренах області та на сьогодні її підтримують лише 5,7% від тих, хто піде на вибори. Скандали, по’вязані з прізвищем колишнього президента, та невідомий широкому загалу мешканців Володимир Ар’єв на чолі списку, не дають значних електоральних перспектив цій силі до Хмельницької обласної ради.

На сьомому місці, опинилась партія «Сила і честь» (Олексій Свістунов) з результатом підтримки 5,3%. Партія має всі шанси подолати 5%-ий бар’єр, але все буде залежати від мобілізації прихильників цієї партії у день виборів.

«Опозиційна платформа – За життя» (Євген Бейдерман) та Радикальна партія України (Тетяна Зеленко) мають відповідно рівень підтримки на рівні 3,6% та 3,2%. Дуже сумнівною є можливість побачити представників цих політичних сил у обласній раді.

Показник довіри до інших партій коливається в межах статистичної похибки.

 

На правах політичної реклами

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 13

 1. Схоже на правду…

 2. Менталітет твердолобості. Твердолобі не забудьте сходити на вибори і проголосувати за жида-злодія симчишина.

 3. Це все, що треба знати про “слуг”

  https://www.youtube.com/watch?v=Zzp5X-jKKSI “Членом грав на роялі, коли ми стояли на Майданах”:

 4. Все, що треба знати про Симчишина
  https://zn.ua/mestnye-vybory-2020/strana-po-polochkam-khmelnitskij.html

 5. А ти Вася кругом встигаєш.

 6. Надоїв вже той хапуга Симчишин разом зі своєю командою.

 7. БРЕХНЯ !

 8. Список ЕС в Хмельницьку міську раду був куплений депутатом Р.А.

 9. Здесь хоть комментарии есть. А лобзик с майбахом так ледируют, что аж комменты заблокировали.

 10. Рейтинг каманди картавого явно завищений

 11. Ложь-Пи..жь и Провокация

 12. Не вірю в правдивість!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.