На Хмельниччині складною залишається ситуація із завантаженістю “ковідних” ліжко-місць

Вчора під час брифінгу перший заступник голови облдержадміністрації Роман Примуш повідомив, що досить складною залишається ситуація із завантаженістю ліжкомісць в лікарняних закладах, що надають допомогу хворим на COVID-19: наразі на стаціонарі лікуються 778 людей.

Високий рівень завантаженості закладів в обласному центрі: Хмельницька інфекційна лікарня – 92%, Хмельницька міська лікарня – 92%. Також висока завантаженість в Дунаєвецькій ЦРЛ (94%), Шепетівській ЦРЛ (87%). Проводиться робота з розгортання додаткових ліжкомісць у закладах, що вже залучені до надання допомоги хворим на COVID-19, зокрема, 40 розгортається у Шепетівській ЦРЛ, також розглядається питання розгортання ще 20 місць у ХМЛ та 20 – у Чемеровецькій ЦРЛ. Окрім того, у зв’язку з тим, що проведено роботу з підведення кисню у Хмельницькій ЦРЛ, найближчим часом там також будуть розгорнуті додаткові ліжкомісця.

Найбільша кількість активних хворих зареєстрована в містах Хмельницькому (2844),  Кам’янцю-Подільському (586), а також Дунаєвецькому (457) та Волочиському (454) районах.

Із 1635 ліжкомісць, що розгорнуті в області для надання допомоги хворим на COVID-19, кисень підведено до 987 (61%). За цим показником Хмельниччина на ІІ місці в Україні. Робота із забезпечення киснем триватиме, цього тижня будуть розподілені кошти субвенції, що надійшли для цієї мети  з державного бюджету. Планується, що вже в найближчий місяць кисень буде підведено до 80% ліжкомісць.

Стокові зображення від Depositphotos

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Якою має бути ситуація в лікарнях, якщо люди з підозрою чекаю бригаду щоб здати ПЛР більше трьох днів а потім щей результати кілька днів. За цей час людині стає гірше і пряма дорога у лікарню,або ж самі їдуть міським транспортом в приватні лабораторії здавати аналіз і тим самим наражають на небезпеку інших.

  2. А , что же вы падлы габинеты летом делали?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.